Visą savaitgalį Tėvo dienai skyręs Nerijus Juška: „Namai tapo ir restoranu, ir teatro scena“

Tėvo diena Nerijaus ir Agnės Juškų namuose/ Loretos Kondratės nuotr.
Tėvo diena Nerijaus ir Agnės Juškų namuose/ Loretos Kondratės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-06-07 12:26
AA

Su žmona Agne, sūneliu Pauliumi ir dukrele Eva baleto primarijus Nerijus Juška praleidžia daug laiko. Ne išimtis ir šis savaitgalis, kuomet minima Tėčio diena.

„Na, šiai šventei skyrėme visą savaitgalį. Aplankėme ne tik artimiausius sau žmones, bet ir sukūrėme tikras iškilmes savo namuose“, – su šypsena sakė N. Juška. Jo šeimoje staigmenos mylimiesiems – gana įprastas dalykas. Ir Nerijus, ir Agnė stengiasi nustebinti vienas kitą ir padovanoti kuo daugiau įsimintinų akimirkų.

 

Tėvo diena Nerijaus ir Agnės Juškų namuose/ Loretos Kondratės nuotr.

„Šįkart viskuo rūpinosi Agnė. Tik žinojau, ką turėsiu apsirengti!“, – juokavo vienas talentingiausių Lietuvos baleto šokėjų ir mokytojų. Tėčio dienai skirtas rytas Juškų namuose prasidėjo labai anksti. Kieme įsikūrė vaikiško teatro scena su kilimėliais, pagalvėmis, cukraus vata, spragėsiais, muilo burbulais, muzika ir žaidimais. Vaikai, pasak Agnės, tėčiui paruošė spektaklį, kurį išpildyti padėjo animatoriai iš „Linksmojo lagamino“.

 

Tėvo diena Nerijaus ir Agnės Juškų namuose/ Loretos Kondratės nuotr.

„Ir Pauliukas, ir Eva išmoko ilgiausius eilėraščius... Negalėjau atsiklausyti jų... Tokiomis akimirkomis užplūsta daugybė jausmų – ir šypsaisi, ir šluostai ašaras. Tik visos emocijos būna teigiamos“, – patikino dviejų vaikų tėtis.
Jį labai nudžiugino tai, kad Agnė šįsyk nusprendė mažiau laiko praleisti besisukdama virtuvėje ir pasirūpino išskirtine, sveiko maisto degustacija, kuriai gardumynus paruošė „Confetti“ virtuvės meistrai.

Ant Juškų stalo puikavosi orkaitėje be riebalų kepti čeburekai su ekologiška vištiena. Jų labai skani ir tešla, kurioje varškės daugiau nei miltų. Vaikai ragavo lietinių su ekologiška varške bei uogomis – ir vėlgi tai patiekalas be riebalų. O kur dar įvairių sulčių, jogurto, varškės, kokosų pieno, trintų uogų, špinatų bei vaisių guminukai ar ledų tortas iš natūralios grietinėlės, trintų mangų bei braškių!

 

Tėvo diena Nerijaus ir Agnės Juškų namuose/ Loretos Kondratės nuotr.

„Vis atnaujiname šeimos albumą. Tad, ne išimtis ir Tėčio diena, kuri taip pat virto šeimynine fotosesija. Norime užfiksuoti kartu praleistas akimirkas, ypač kai vaikai taip greitai keičiasi. Jau dabar pažiūrėjęs prieš pusę metų darytas nuotraukas supranti, kad mažieji – gerokai paaugę,“- pasakojo N. Juška.


Jis įsitikinęs – dovanos tėčiams nebūtinos. Daug svarbiau yra laikas kartu, žmonos šypsena, vaikų išmoktas eilėraštis.


„Pauliukas eilėraštį išmoko darželyje, o Evutei padėjo Agnė. Ar galėjo būti kas nors reikšmingiau?“, – patikino N. Juška.

Tėvo diena Nerijaus ir Agnės Juškų namuose (39 nuotr.)
+33