Visata pildo keisčiausius norus – leiskite jai tai daryti

Svajonės / Fotolia nuotr.
AA

Pastaruoju metu vis dažniau girdime kalbant apie tai, kad Visata gali išpildyti slapčiausius mūsų troškimus. Ar tikrai galime turėti viską, ko panorėsime? Tiesa ta, kad už šių paprastų žodžių slypi daug daugiau... Sužinokite, kaip mūsų troškimai gali virsti realybe...

Kad pritrauktume į savo gyvenimą tai, ko norime, reikia galvoti būtent apie tai, ko trokštame! Ši taisyklė veikia visada!

Mokslininkai nedviprasmiškai teigia – tai, apie ką žmogus galvoja, tą ir pritraukia. Kiekviena mūsų mintis siunčia tam tikrus impulsus į Visatą – programos ima veikti. Taip mūsų norai ir materializuojasi. Bet yra viena problema – dauguma žmonių daugiausiai galvoja apie tai, ko nenori. Galvodami apie tai, ko nenorime, kas mus nervina, būtent tai ir pritraukiame, o paskui stebimės, kodėl niekaip negalime išsivaduoti iš užburto rato.

Kad pritrauktume į savo gyvenimą tai, ko norime, reikia galvoti būtent apie tai, ko trokštame! Ši taisyklė veikia visada! Ir tinka visiems, nepriklausomai, tikite tuo, ar ne, norite iš tiesų to, ar ne. Jūs visada gaunate tai, apie ką galvojate. Visatos dėsniai veikia visus žmones ir nėra nė vieno, kurį jie aplenktų.

Jūs turite pasirinkimo galimybę: galite mąstyti apie praeitį, dabartį ir ateitį. Jūs patys galite kurti savo ateitį. Apie ką šią akimirką svajojate, tą ir turėsite, nors vėliau jūsų norai gali ir pasikeisti. Taigi labai svarbu tiksliai juos suformuluoti ir įsitikinti, kad tikrai trokštate to, apie ką galvojate, ir tikrai jums tai patiks, kai gausite.

Meditacija / „Fotolia“ nuotr.

Nustokite skųstis

Tikriausiai ne kartą pastebėjote, kad kuo labiau žmogus skundžiasi, tuo daugiau jis grimzta į tai, kuo skundžiasi. Kuo stipresni ir aiškesni jo jausmai, tuo greičiau viskas vyksta jo gyvenime. Tiesa ta, kad kas daug kalba apie ligas, tas nemažai ir serga. Kvantinės fizikos specialistai teigia, kad kuo labiau žmogus silpnas energiškai, tuo daugiau prie jo kabinasi įvairios negandos. Nelaimės gyvena pagal panašumo dėsnį: jei yra viena, atsiras ir antra, trečia, ketvirta... Jei jūsų gyvenime daugiau vyksta geri įvykiai, tokius ir pritrauksite, o jei bambėsite, gyvenimas kryps į blogąją pusę – tik tam, kad vėl turėtumėte progą pabambėti ir papykti. Jūs patys tai pasirenkate! Mes pritraukiame į savo gyvenimą ne tik įvykius, bet ir žmones, daiktus, gyvenimo stilių. Kvantinė fizika tai įrodo moksliškai. Net jei jūs ir nesuprantate šių dėsnių, tai tikrai nėra priežastis atsisakyti geresnio gyvenimo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vaida Genytė: „Jau dešimt metų turiu vieną tikslą, gal šįkart pavyks įgyvendinti“

Jei norime gyvenimą pagerinti, žinoma, nuo trijų gerų pasakytų žodžių niekas nepasikeis. Reikia turėti kantrybės. Mūsų fizinis pasaulis turi inerciją, – jei labai giliai esi paniręs į depresiją, prireikia nemažai laiko, kol iš ten išneri. Neretai prireikia ir specialisto pagalbos. Fizinės ligos taip pat neprasideda per vieną dieną, ypač jei tai yra sunkesni pakitimai.

Kontroliuoti mintis – įmanoma

Sukontroliuoti nepaklusnias mintis daugeliui žmonių – didelė siekiamybė. Jei nuolatos galvoje sukasi įvairiausios mintys, bet to srauto niekaip negalite sustabdyti, pabandykite įsivaizduoti, kad galvoje, toje vietoje, kur minčių zona, yra dveji varteliai. Pro vienus mintys įeina, o pro kitus išeina. Iš pradžių išleiskite mintis ir užrakinkite vienus vartelius, o po to nebeįsileiskite naujų minčių ir užrakinkite kitus vartelius. Pajuskite, kad galvoje – visiška tuštuma, tarsi kokia dykuma. Kai nieko nedirbate, iš tiesų galva turi būti tuščia. O galvoti reikėtų apie tai, ką einamu momentu darote. Žinoma, iš pradžių tai gali būti sudėtinga užduotis. Bet kai šį pratimą kartosite nuolatos, viskas vyks savaime. Tada ateis visiška ramybė.

Mažesni lūkesčiai – laimingesnis gyvenimas

Mūsų norai dažnai susiję su kitais žmonėmis. Neretai iš jų reikalaujame daugiau, nei jie gali duoti. Bendraudami su žmogumi pabandykite suprasti, kiek iš tikrųjų žmogus turi galių. Juk iš vaiko nereikalaujate to, ko jis padaryti negali pagal savo amžių.

Bendraudami su žmogumi pabandykite suprasti, kiek iš tikrųjų žmogus turi galių. Juk iš vaiko nereikalaujate to, ko jis padaryti negali pagal savo amžių.

Taigi ir iš suaugusiųjų nesitikėkite daugiau, nei jie gali. Kiekvieno – skirtingas suvokimo bei sąmoningumo lygis. Neverta ir aplinkiniams brukti informacijos per prievartą, net jei matote, kaip jiems labai reikia pagalbos. Išmintinga būtų tik supažindinti su informacija, tačiau pastebėjus, kad žmogus jos nepriėmė, net nebandyti įrodinėti savo tiesos, nes žmogus tam nėra pasirengęs. Kai pradedame suprasti, kodėl viskas vyksta, kodėl vieni žmonės elgiasi dorai, o kiti ne, natūraliai pasiekiame vidinę ramybę. Iš tiesų visi žmonės aplink – tam, kad kažką parodytų jums. Jie – kaip veikėjai, kurių uždaviniai dažnai būna labai sunkūs, pavyzdžiui, būti jūsų priešu, kad atskleistų jums jūsų trūkumus. Kai jūs tapsite ramesni, natūraliai padaugės alfa bangų, tada patys tapsite galingesni. Žinoma, dėl to neturėtumėte jaustis pranašesni ar galintys valdyti kitus. Prisiminkite, kad kuo stipresnė jūsų energija, tuo didesnė atsakomybė gula ant jūsų pečių. Tačiau jei žinome ir suvokiame, kad mūsų vadas – mūsų aukštesnysis Aš ir randame su juo ryšį, gyvenime viskas klojasi paprasčiau.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vienuolio patarimai, kaip gyventi prasmingiau

Užsisvajojusi mergina / „Fotolia“ nuotr.

Verta prisiminti!

  • Kiekvienam žmogui reikia susitaikyti su tuo, kad tai, ką turime šiandien, – patys pritraukėme, netgi tuos dalykus, kuriais skundžiamės.
  • Kol nekeičiame savo minčių, tol mūsų realybė nekinta.
  • Labai svarbu jausti dėkingumą už viską, ką turime, nes tai pakelia teigiamos gyvenimiškos energijos lygį.
  • Kiekviena pozityvi mintis šimtus kartų galingesnė už negatyvią. Tai įrodyta moksliškai!

Patarimai

  • Jei gyvenime dar neturite to, apie ką svajojate, – mintimis įsivaizduokite, kad jau turite ir Visata tikrai pasirūpins, kad greitai tai realiai turėtumėte. Todėl labai svarbu kiekvieną dieną pasitikti nusiteikus optimistiškai.
  • Bet kurią neigiamą mintį sąmoningai transformuokite į teigiamą.
  • Prisiminkite, kad kol gyvenate, patys kuriate savo gyvenimą, todėl gyvenkite ir džiaukitės gyvenimu! O jei nuotaika prasta, pasistenkite per kelias sekundes ją pakeisti į pakilesnę: įsijunkite geros muzikos, pradėkite dainuoti, užsiimkite veikla, kuri jus labiausiai džiugina... Tiesiog pagalvokite apie tai, kas nuteikia maloniai, suteikia teigiamų emocijų.
  • Sugalvokite ir paprašykite aukštesnių jėgų to, ko labiausiai trokštate. Nežiūrėkite į tai pro pirštus – į savo svajonę sudėkite visas emocijas ir jausmus. Atliekant veiksmą žodžiai nėra svarbūs – Visata sureaguos į jūsų mintis ir jausmus. Tačiau galvokite tik apie tai, ko jūs iš tiesų norėtumėte! Įsivaizduokite, kad tai užsakote Visatos norų kataloge.
  • Prieš gaudami tai, ko norite, įrodykite Visatai, kad tikite, jog tai gausite ir kad esate iš tiesų to verti.
  • Vizualizuokite tai, ko norėtumėte. Pavyzdžiui, jei norite naujo namo, susiraskite žurnale ar kur kitur konkretų piešinį, išsikirpkite ir pasikabinkite pačioje matomiausioje vietoje, įsivaizduodami, kad tai jau jums priklauso. Galvokite apie tai ryte bei vakare prieš miegą. Ir meskite iš galvos tokias mintis, kaip „bet iš kur tai gausiu?“ Tai jau ne jūsų reikalas, kokiu būdu Visata išpildys jūsų norą.

TAIP PAT SKAITYKITE: 10 klausimų, kuriuos reikėtų užduoti sau kasdien

Skaitykite daugiau