Ieva Narkutė – Visiems reikia švelnumo

Ieva Narkutė / Gretos Skaraitienės nuotrauka
Ieva Narkutė / Gretos Skaraitienės nuotrauka
REMIGIJA PAULIKAITĖ
Šaltinis: Žmonės
2021-12-15 13:18
AA

„Kaip nuolatos ką nors rašau, taip nuolatos ir ką nors mezgu. Tai – visą gyvenimą mane lydintis pomėgis, kuriam esu ištikima“, – prisipažįsta atlikėja Ieva NARKUTĖ (34), sukūrusi jos mezginius pristatantį prekių ženklą „Švelnumo by Ieva Narkutė“.

Ieva, esate dviejų dukrų mama. Jaunėlei Elenai – tik septyni mėnesiai. Kaip pavyksta motinystę suderinti su muzika, dar šviežiu verslu?

Vaikų auginimas – komandinis žaidimas. Jei kitas komandos narys lygiavertis, įmanoma ir mamai daug nuveikti. Aišku, dukroms skiriu daug laiko, dėmesio, energijos. Nesu tokia darbinga kaip anksčiau. Tikrai daug kas turi palaukti Elenos miego laiko, rytojaus ar kitos savaitės. Toks jau tas suaugusio žmogaus gyvenimas: tenka mokėti suskirstyti, ką privalai atlikti šiandien, o kas gali palaukti rytojaus.

Ar tai supranta penkerių Onytė?

Stengiuosi, kad dėmesio užtektų abiem. Kai gimė antra dukra, bandžiau kuo daugiau laiko praleisti su vyresniąja. Nes kūdikio poreikiai – daugiau fiziniai, tad paglostyti, panešioti, priglausti gali ir tėtis. Onytei reikia nuoširdaus dėmesio, tikro įsitraukimo.