Visos mes mamos: kokias išdaigas krėtė žinomų žmonių vaikai?

Asta ir Karolina Meschino / Stop kadras
Asta ir Karolina Meschino / Stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-05-06 19:46
AA

Motinos dieną kalbiname žinomas mamas ir jų vaikus. Tatjana Lavrinovič, Ingrida Martinkėnaitė, Austėja Landsbergienė, Viktorija Jakučinskaitė, Asta Meschino ir kitos moterys išduoda linksmas savo vaikų išdaigas. Kas teplioja sienas, o kas virtuvėje rengia tikrą prieskonių karą. Visos mes mamos, visi mes buvome vaikai!

Indrės Stonkuvienės mama pasakoja, kad dukra nuo mažens labai mėgo bendrauti. Kartą, ją palikus pas senelius, Indrė pasijuto vieniša. Seneliai trumpam išėjo į miestą, o mergaitė sukvietė kaimynus, šaukdama gaisras. Vaikystėje krečiamų šunybių netrūko, tačiau užaugusi Indrė visaip stengiasi atsigriebti. Savo mamą švelniai vadindama „mamyte“, ji dėkoja už moters parodytą jai tobulą pavyzdį.

Gimus Ingridos Martinkėnaitės dukrai Marijai, šeima įsigijo Jorkšyro terjerų veislės augintinę Tutti. Ramaus ir švelnaus būdo Marija kadaise žaidama su šuneliu šiek tiek persistengdavo, uždarydavo jį kitame kambaryje. Mama sako, kad iki šiol Tutti kartais Marijai atkeršija, kepšteldama letena per ranką.

Gražuolės Tatjanos Lavrinovič berniukai vaikystėje mėgo pavaidinti tapytojus, Tatjana išduoda, kad jiems gyvenant Italijoje ant sienų gimdavo piešiniai, o ir ne vienas indas išdykėliams žaidžiant virtuvėje nukeliavo į šiukšlių dėžę.

Austėja Landsbergenienė sako, kad jos mažylis, atėjus draugėms, rengdavo tikrus pasirodymus – vieną kartą namuose jis išpylė visus prieskonius ir , žiūrėdamas į dvi drauges, mojavo rankytėmis tarsi besiruošdamas sukurti kažkokį šedevrą.

Karolina Meschino, būdama kokių penkerių metų, su draugėmis buvo įsirengusios „kioskelį“ ir užsiiminėjo prekyba – pardavinėjo Karolinos mamos Astos kosmetiką. Apie tai juokdamasi ir papasakojo A. Meschino, kuri važiuodama pro šalį visą šį gėrį ir išvydo.

Šie ir kiti linksmi pasakojimai – ŽMONĖS.TV vaizdo reportaže!