Visvaldas Matijošaitis džiaugėsi savo naujuoju „Porsche” automobiliu

Visvaldas Matijošaitis / Laidos kūrėjų nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kauno meras Visvaldas Matijošaitis KK2 žurnalistams pristatė savo naują ypač galingą automobilį „Porsche Panamera 4 S“.

„Čia yra beveik pilna komplektacija, bet yra dar geresnis, o kaina – tikrai didelė... 160 tūkstančių eurų“, – laidoje KK2 pasakos V. Matijošaitis ir atskleis, kad šis automobilis yra jo vaikų dovana jam šešiasdešimtojo gimtadienio proga.

Kauno meras sako esąs ištikimas šios markės automobiliams – anksčiau jis taip pat vairavo „Porsche“ „Mašina yra labai graži, galinga. Nelabai daugiau yra ką rinktis. Aš pastovus. Su žmona viena pragyvenau, tai ir mašinai vienai esu ištikimas“, – sakys V. Matijošaitis.

Automobilyje gausu įvairių naujovių – moderni vaizdo ir garso aparatūra, plazminiai ekranai, prabangus odos salonas ir medžio apdaila. „Pagrindinis privalumas, kad jis labai patikimas, gražus ir pagal galingumą – ekonomiškas. Kadangi variklis dyzelinis, tai 100 kilometrų reikia apie 10 litrų kuro“, – kalbės V. Matijošaitis.

Tačiau nors automobilis ir labai galingas, Kauno meras sako, kad greičio pedalo nespaudžia iki dugno: „Greitis patinka, bet kai tapau meru – nerizikuoju, kad neatsidurčiau kelių gaidelių sąraše“.

V. Matijošaitis teigia tarnybinį automobilį naudojąs ypač retai, visuomet keliaujantis savo mašina: „Būdamas versle pravažiuodavau apie 90 tūkstančių kilometrų ir visada vairuodavau pats, ir dabar nesinaudoju savivaldybės vairuotoju, vairuoju pats“.

Visą interviu su Kauno meru V. Matijošaičiu žiūrėkite šiandien laidoje KK2 19 val. 30 min. per LNK.

Visvaldo Matijošaičio automobilis / Laidos kūrėjų nuotr.

Skaitykite daugiau