Vita Jakutienė drauge su vyru Justu dukrą Nikoletą atvedė į pirmą klasę

Vita ir Justas Jakučiai su dukra Nikoleta / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Grupės „Naujos pupytės“ narei Vitai Jakutienei ši Rugsėjo 1-oji – ypatinga: dukra Nikoleta (6) pradėjo lankyti mokyklą. Į Šv. Kristoforo gimnazijoje vykusią šventę dukrą atvedusi V.Jakutienė džiaugiasi, kad prasidėjo naujas gyvenimo etapas.

Į Rugsėjo 1-osios šventę mažąją Nikoletą atlydėjo abu tėvai: mama Vita ir šiuo metu atskirai nuo šeimos gyvenantis tėtis Justas. Šeimyna neslėpė džiaugsmo dėl dukros šventės. 

Žmonės.lt V.Jakutienė sakė, kad Nikoletos pasiruošimas mokyklai prasidėjo gerokai iš anksto. „Vaikas ruošėsi, lankė papildomas pamokėles, kad vėliau mokykloje būtų lengviau. Ir namų darbus darė! Nikoleta labai užsidegusi“, – džiaugėsi Vita. 

Tiesa, pati į gyvenimo pokyčius žvelgia šiek tiek besijaudindama – sako, prasideda naujas gyvenimo etapas, kuris įprastą rutiną pakeis iš esmės. 

Vita ir Justas Jakučiai į Rugsėjo 1-osios šventę atlydėjo dukrą Nikoletą (7 nuotr.)
+1

„Bet pradėsime ir įsivažiuosime – priprasime prie režimo: vežiosiu ją į mokyklą, po to – į būrelius... Nikoleta jau trečius metus lanko sportinę gimnastiką. Jaučiu didelę atsakomybę... Mano rytas prasidės anksti – Nikoletą, nors ji ir labai savarankiška, reiks suruošti į mokyklą, padaryti pusryčius, mažiuką (2 metų sūnų Armandą) reiks nuvežti į darželį. Gerai, kad vaikų mokykla ir darželis šalia. Perdien pasidarysiu savo darbus ir važiuosiu pasiimti vaikų, o tada prasidės būreliai... Reikės suktis“, – atsikvėpia V.Jakutienė. 

Šv.Kristoforo mokyklą dukrai parinko neatsitiktinai – ją V.Jakutienei rekomendavo ne vienas: Klausiau tų mamų, kurių vyresni vaikai jau seniau pradėjo lankyti mokyklas, taip pat kalbėjau su darželio pedagogais. Tiesą sakant, pagal lokaciją ši mokykla man – labai nepatogi, nes yra toli. Teks ir kamščiuose pastovėti... Bet viskas dėl gero – pusvalandis kelyje pirmyn ar atgal problemų nesudarys.“

Vita ir Justas Jakučiai su dukra Nikoleta / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Kaip Jakučiai atšvęs naują pradžią? „Pabūsime su vaikais, paminėsime šventę. Kažkur pasifotografuosime, kažkur skaniai pavalgysime“, – svarstė V.Jakutienė. Sakė, Nikoletai ir dovaną įteiks. Tik neatvirauja, kokią: „Tai – labai asmeniška. Nesu linkusi kalbėti apie dovanas ar pinigus. Bet vaiką dovana paskatinsiu – manau, tai būtina. Noriu, kad ji mokykloje stengtųsi. Manau, kiekvienas tėvas turi sugalvoti, kaip pasveikinti savo atžalą.“

Nors šiuo metu šeima ir gyvena atskirai, šventėje, be abejo, dalyvaus ir tėtis Justas. „Taip, mes – susipykusi šeima. Bet visko būna, mes tikrai nesame priešai. Galime puikiai sutarti. Tai – vaikų šventė. Jis man nėra svetimas žmogus, gerbiu už tai, kad yra puikus tėvas, rūpinasi vaikais, juos augina, man padeda“, – sakė V.Jakutienė. 

Šią Rugsėjo 1-ąją mokslo metai prasidėjo ne vieno žinomo žmogaus atžalai, tarp jų -  Elenos Puidokaitės-Atlantos, Kristupo Krivicko, Eglės Skrolytės dukroms.

Elena Puidokaitė-Atlanta i Rugsėjo 1-osios šventę atlydėjo dukrą Saulę (6 nuotr.)
Kristupas ir Jurgita Krivickai į mokyklą išlydėjo dukras Atėnę ir Eladą (5 nuotr.)
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
+2
Eglė Skrolytė į Rugsėjo 1-osios šventę lydėjo dukrą Meilę (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau