Vizažistės J.Gafarovaitė ir B.Pajedienė pristatė rudens makiažus ir atskleidė, kas amžinai madinga

Justinos Gafarovaitės ir Birutės Pajedienės rudens makiažų pristatymas / G.Lomovskajos nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Metų sezonai diktuoja ne tik madas, bet ir makiažų tendencijas. Vilniuje grožiui neabejingos moterys dalyvavo šventėje, kurioje joms buvo pristatyti rudens tendencijas atspindys makiažai.

Seminaro dalyviams autorines makiažų technikas demonstravo „Estetikos studija“ įkūrėja, vizažistė, pasaulinio makiažų konkurso OMC teisėja bei trenerė Birutė Pajedienė ir vizažo specialistė Justina Gafarovaitė-Rašimienė. Abi grožio pasaulio atstovės stebėjusioms renginį papasakojo, kaip buvo atlikti šie makiažai.

B.Pajedienė pademonstravo grafinį makiažą, kurio akcentu tapo ryškus pravedimai ir rožinio atspalvio šešėliai. Rudens sezoną specialistė siūlo prisiminti į madą grįžtančius ne tik juodus, bet ir kitų spalvų pravedimus, ryškesnius skaistalus bei rinktis mažiau švytėjimo suteikiančią pudrą. B.Pajedienės sukurtame makiaže dominuoja tankios, ryškios blakstienos.

Justinos Gafarovaitės ir Birutės Pajedienės rudens makiažų pristatymas / Gražinos Lomovskajos nuotr.
Justinos Gafarovaitės ir Birutės Pajedienės rudens makiažų pristatymas / Gražinos Lomovskajos nuotr.

„Specialiai pasirinkau ryškesnį, sudėtingesnės technikos, įspūdingesnį makiažą. Šaltuoju sezonu norisi gilesnio, tamsesnio įvaizdžio. Toks makiažas netiktų brandžiai moteriai, tačiau jį galėtų pasirinkti mergina, norinti suspindėti naktiniame klube, teminiame vakarėlyje ar asmeninėje šventėje. Šį sezoną siūlau prisiminti ir „nude“ spalvų makiažus. Jie niekada nepraranda aktualumo, o paryškintas natūralus grožis visada išlieka madingas“, – kalbėjo vizažistė, makiaže naudojusi kosmetikos „Maqpro“ priemones.

Justinos Gafarovaitės ir Birutės Pajedienės rudens makiažų pristatymas / Gražinos Lomovskajos nuotr.

Per seminarą J.Gafarovaitė-Rašimienė pristatė du skirtingus makiažus: gaivų ir bronzinį, dūminių akių. Kaip pasakojo makiažo specialistė, būtent šiuos makiažus labiausiai mėgsta jos klientės. Švytinti oda, pabrėžtas žvilgsnis ir gaivūs tonai – amžinai madingas makiažo pasirinkimas.

„Man svarbiausia sukurti gaivios odos efektą. Jei klientei ir bus atliekamas ryškesnis makiažas, niekada per daug neapkrausiu odos. Švytinti, lengva oda man svarbi kuriant bet kokį įvaizdį“, – pasakojo J.Gafarovaitė-Rašimienė.

Justinos Gafarovaitės ir Birutės Pajedienės rudens makiažų pristatymas / Gražinos Lomovskajos nuotr.

Abu makiažus vizažo specialistė atliko naudodama dvi skirtingas veido modeliavimo paletes. Jas J.Gafarovaitė-Rašimienė sukūrė bendradarbiaudama su kosmetikos gamintojais iš Prancūzijos. Pirmoji paletė skirta paversti odą sveika ir skaisčia, o antroji – sukurti bronzinį įvaizdį bei paryškinti įdegį. Justina norėjo sukurti tokį gaminį, kuriuo galėtų naudotis ir profesionalai, ir visai dažytis nemokančios moterys. Abiejose paletėse galima rasti modeliavimo pudrą, skaistalus, švytinčią ir fiksuojančią pudras.

Justinos Gafarovaitės ir Birutės Pajedienės rudens makiažų pristatymas / Gražinos Lomovskajos nuotr.

„Pastebėjau, kad dabar yra mada atsisiųsti produktų iš Kinijos, uždėti etiketę, didžiulį antkainį ir paskelbti, kad tai tavo kurtas produktas. Esu prieš tokius dalykus, pati nenaudoju neaišku kaip ir kur pagamintos kosmetikos. Moterys turėtų saugoti savo odą ir netepti ant jos neaiškios kilmės gaminių“, – pasakojo J.Gafarovaitė-Rašimienė.

Makiažo ekspertė pataria moterims rinktis tai, kas tinka joms, madingus makiažus geriau palikti teminiams vakarėliams. Rudens sezoną ji rekomenduoja rinktis šaltesnes spalvas. Kasdieniam makiažui vertėtų įsigyti žemės spalvų, matinę šešėlių paletę.

„Pastebėjau, kad rudenį moterys grįžta prie sodriai raudonų lūpų dažų. Matiniai, tačiau lūpų neišsausinantys lūpdažiai tikrai pravers. Prieš makiažą odą būtinai drėkinkite, o ypač atsakingai tą daryti reikia šaltuoju sezonu. Serumas ir kremas su drėkinamaisiais komponentais ne tik rūpinsis oda, kad ji neišsausėtų, bet ir užtikrins gražų makiažo padengimą“, – patarimais dalijosi J.Gafarovaitė-Rašimienė.

Fotogalerija:

Justinos Gafarovaitės ir Birutės Pajedienės rudens makiažų pristatymas (27 nuotr.)
+21
Skaitykite daugiau