Vlados Musvydaitės išmaniąsias tampres pristatė sportininkai

Tamprių pristatymo akimirka / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šimtus dalyvių bei dešimtis tūkstančių lankytojų pritraukusi mados mugė Kodas|477 su nauju dvelksmu grįžta Kalėdoms. Išskirtinai lietuvių dizainerius suburianti mugė šventinio laikotarpio pradžią pasitiks su sporto žurnalistės Vlados Musvydaitės ir dizainerių Audronės Darbėnienės ir Gretos Subatavičiūtės sukurtomis išmaniosiomis sporto tamprėmis.

Kalėdinėje mugėje lankytojai sulauks ne vienos staigmenos. Mugės akcentas – sporto žurnalistės Vlados Musvydaitės išmaniųjų sporto tamprių pristatymas. 

„Neveltui sakoma, kad svajonės pildosi prieš šventes. Visuomet svajojau sportuoti su gražiomis, funkcionaliomis ir išskirtinėmis tamprėmis, nors mes, tarp sportininkų, vadiname jas „tympomis“ ir pagaliau tai įgyvendinau. Kartu su prekės ženklu „Thermowave“ ir dizainerėmis  Greta Subatavičiūte ir Audrone Darbėniene sukūrėme ir vyrams, ir moterims skirtas sporto tampres, kurios turi vieną detalę, be kurios neįsivaizduoju savo sporto“, – pasakojo V.Musvydaitė.

Išmaniasias tampres penktadienį pristatė kalanetikos trenerė Eglė Afanasjeva, penkiakovininkės dvynės Emilija ir Ieva Serapinaitės.

Vlada Musvydaitė pristatė išmaniąsias sportines tampres (26 nuotr.)
+20

Mugė Kodas/477 vyks gruodžio 3-6 dienomis, Vilniuje esančiame PC Europa, II aukšte.

Skaitykite daugiau