V.Macijauskienė dalijasi idiliškais kadrais: „Svarbiausi momentai sugula į fotoknygas“

Viktorijos ir Arvydo Macijauskų šeimos fotosesija / Linos Aidukės nuotr.
Viktorijos ir Arvydo Macijauskų šeimos fotosesija / Linos Aidukės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-10-19 11:25
AA

Choreografė, vaikų meninio kolektyvo „Džimba“ trenerė Viktorija Macijauskienė gali didžiuotis didžiule ir gražia šeima. Karjerą baigusio krepšininko Arvydo Macijausko žmona drauge su juo augina tris atžalas. Kaip pati Viktorija sako, visos šeimyniškos akimirkos ir prisiminimai dažniausiai archyvuojami fotoknygose.

Su Žmonės.lt žinoma moteris dalijasi 2019 metais vykusios fotosesijos kadrais. Ji neslepia – tokių idiliškų dienų nesuvaidinsi ir nesuplanuosi. 

„Fotosesija vyko be jokio pasiruošimo ir vaidinimo. Šias gyvenimiškas akimirkas užfiksavo puiki fotografė Lina Aidukė“, – pasakoja choreografė.

Viktorijos ir Arvydo Macijauskų šeimos fotosesija / Linos Aidukės nuotr.

Ji prideda, jog būtent tais metais, gražią ir šiltą vasarą, laukėsi sūnaus Tauro. 

„Tuomet visa šeima gyveno trečiojo vaiko laukimu, aš buvau 7-ąjį mėnesį nėščia“, – dalijasi V.Macijauskienė. 

Ji atvirauja, kad ir pačiai dažnai patinka gaudyti gražius, gyvus kadrus. „Kasmet svarbiausi momentai iš mūsų gyvenimo sugula į fotoknygas“, – prideda. 

Nuotraukos, kuriomis šiandien dalijasi Viktorija, buvo skirtos Petite Provocateur brandui, kuriančiam miego ir namų rubus vaikams.

Viktorijos ir Arvydo Macijauskų šeima (6 nuotr.)

Primename, jog jauniausiojo sūnaus Tauro Macijauskai susilaukė spalio 8 dieną. Neseniai berniukas šventė vienerių metų gimtadienį. 

Anksčiau V.Macijauskienė yra pasakojusi, jog trečiojo nėštumo pradžia jai nebuvo itin paprasta.

„Pirmasis trimestras, pirmieji mėnesiai, buvo tikras išbandymas ne tik man, bet ir visai mano šeimai. Nekalbu apie fizinę savijautą, kai negalėjau ne tik vairuoti automobilio, bet ir atsikelti iš lovos. Nežinojau, kad nėštumo metu suaktyvėję hormonai gali taip sujaukti gyvenimą,“ –  yra sakiusi Viktorija. Tiesa, praėjus šiek tiek laiko ji pasijuto lengviau ir paskutiniaisiais nėštumo mėnesiais džiaugėsi laukimu. 

Apie savo šeimą bei vaikų auklėjimą V.Macijauskienė yra atviravusi ir žurnalui „Žmonės“.

„Vaikų aš per daug neapkraunu, nespaudžiu, leidžiu jiems rinktis. Jeigu kažkoks būrelis nusibosta, jie gali jo ir nebelankyti. Manau, kad vaikas turi pats ieškoti savęs ir aš į tai žiūriu labai ramiai, be streso. Viskam ateina savas laikas, o mano pareiga – parodyti kuo daugiau įvairiausių galimybių. Leisti jiems viską išbandyti ir nuspręsti, kas jiems labiausiai prie širdies.

Tačiau stengiuosi, kad jie būtų užimti. Kiekvienais metais suorganizuoju jiems vasaros stovyklas. Labai džiaugiuosi, kad jų Lietuvoje yra labai daug ir įvairių: sportinių, kūrybinių, meninių“, – anksčiau yra kalbėjusi V. Macijauskienė.