„Vogue“ redaktorė Anna Wintour į madą grąžino atverčiamus telefonus

Anna Wintour vis dar naudoja seną atverčiamą telefoną / AOP nuotr.
Anna Wintour vis dar naudoja seną atverčiamą telefoną / AOP nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-12-14 10:58
AA

Viena įtakingiausių mados pasaulio personų Anna Wintour į madą grąžino seniai matytus atverčiamus telefonus.

Kai dar visai neseniai mados aukos ginčijosi, kuris išmaniojo telefono modelis yra madingesnis, amerikietiškojo „Vogue“ redaktorė lieka ištikima senam atverčiamam telefonui. Tiesa, ji turi ir išmanųjį telefoną, bet mados savaitėse skubius reikalus ji dažniausiai tvarko su senu patikimu telefonu, kuriuo gali tik skambinti ir rašyti žinutes.

Anna Wintour / AOP nuotr.

Nieko nuostabaus, kad savo pavyzdžiu Anna Wintour užkrėtė ir nemažą dalį savo gerbėjų, o seni telefonų modeliai pamažu plinta ir tarp garsenybių: atverčiamus telefonus turi ir dainininkė Rihanna, ir aktorė Kate Beckinsale, kurios ypač mėgstamos mados kritikų.

Garsenybės į senus telefonus atsigręžė siekdamos išvengti programišių įsilaužimų. Galbūt tokį telefoną greitai pamatysime ir aktorės Jennifer Lawrence rankose, kuri prieš kelis mėnesius skaudžiai nukentėjo nuo programišių atakos – tada internete buvo paviešintos asmeninės jos nuogos nuotraukos iš mobiliojo telefono.

Annos Wintour pasekėjams noras turėti seną telefoną kol kas kainuoja labai nebrangiai: internete seno modelio „Motorola“ ar „Nokia“ telefonus galima nusipirkti iki 50 Lt. Tačiau jeigu ši mada ir toliau plis, ilgainiui seni telefonai taps kolekciniais ir jų kaina labai smarkiai šoktels.

Anna Wintour / AOP nuotr.