„Vogue“ redaktorės Annos Wintour dukra Bee Shaffer laukiasi pirmagimio

Anna Wintour su dukra Bee Shaffer / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Vyriausioji „Vogue“ redaktorė Anna Wintour sulauks dar vieno vaikaičio – kūdikio laukiasi jos dukra Bee Shaffer, praneša „Page Six“.

Bee Shaffer bičiulis užsienio naujienų portalui patvirtino, kad ji ir sutuoktinis 38-erių režisierius Franceso Carrozzini laukiasi pirmagimio. Pasak artimo porai šaltinio, būsimi tėvai yra labai laimingi. 

Bee Shaffer praėjusią savaitę buvo užfiksuota atostogaujanti Italijos kurorte Portofine. Balta laisvo silueto suknelė išryškino suapvalėjusį moters pilvuką, nuo kurio ji neatitraukė rankų. Kartu su ja laiką leido ir jos vyras Francesco. Pora kartu mėgavosi puikiu Italijos saule, plaukiojo valtimi.

Kaip rašo „Page Six“, F.Carrozzini yra buvusios „Vogue Italia“ vyriausios redaktorės Francos Sozzani sūnus.

Bee Shaffer ir Franceso Carrozzini / „Scanpix“ nuotr.

Bee ir Francesco susituokė 2018-ųjų liepą. Įspūdinga vestuvių ceremonija vyko Annos Wintour namuose Long Ailende, į kurią sugužėjo net 150 svečių. Siekiant užtikrinti privatumą, šventės dalyvių buvo prašoma ceremonijos akimirkomis nesidalyti socialiniuose tinkluose.

B.Shaffer yra Annos Wintour ir Davido Shafferio dukra. Pora taip pat susilaukė sūnaus Charleso Shafferio, A.Wintour apdovanojusio dviem anūkėmis.

Skaitykite daugiau