„Vogue“ viršelis su Kim Kardashian ir Kanye Westu pretenduoja pasiekti pardavimų rekordą

Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Vogue“ viršelis/Annie Leibovitz nuotr.
Kim Kardashian ir Kanye Westas / „Vogue“ viršelis/Annie Leibovitz nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-04-09 12:05
AA

Gausiai iškritikuotas amerikietiškojo „Vogue“ vyriausiosios redaktorės Annos Wintour sprendimas balandžio numerio viršelį skirti realybės šou žvaigždei Kim Kardashian (33 m.) ir jos sužadėtiniu reperiui Kanye Westui (36 m.), panašu, nebuvo klaidingas – šio numerio pardavimai pretenduoja pasiekti „Vogue“ rekordą.

„New York Post“ žiniomis, balandžio numerio egzempliorių tikimasi parduoti apie 400 tūkst.

„Vogue“ atsisakė prognozuoti pardavimų rezultatus, nes žurnalas laikosi politikos „niekada nekomentuoti pardavimų“.

Žmonės.lt primena, kad vos pasirodžius „Vogue“ viršeliui su Kim Kardashian ir Kanye Westu, ištikimi žurnalo skaitytojai labai pasipiktino tokiu redaktorės Annos Wintour sprendimu ir ne vienas netgi atšaukė žurnalo prenumeratą. Net pasirodžius žiniai apie labai sėkmingus balandžio numerio pardavimus, skeptikai teigia, kad dėmesio ištroškę Kim Kardashian ir Kanye Westas patys perka tūkstančius numerio kopijų, kad vėliau galėtų pasigirti.

Iki šiol labiausiai perkamas buvo „Vogue“ numeris su dainininke Beyonce ant viršelio – jo buvo parduota 355 tūkst. egzempliorių. Nuo Beyonce viršelio šiek tiek atsilieka „Vogue“ numeris su pirmąja JAV ponia Michelle Obama – jo buvo parduota beveik 300 tūkst.

Kim Kardashian ir Kanye Westas su dukra North „Vogue“ fotosesijoje / Stop kadras