„Vogue“ viršelyje – supermodelis Cindy Crawford su 14-mete dukra Kaia Gerber

Cindy Crawford ir Kaia Gerber / „Vogue“ viršelis/Mario Testino nuotr.
Cindy Crawford ir Kaia Gerber / „Vogue“ viršelis/Mario Testino nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-03-15 07:14
AA

Prancūzijos „Vogue“ viršelį papuošė neseniai 50-ąjį jubiliejų atšventusi supermodelis Cindy Crawford kartu su savo mažąja kopija, 14-mete dukra Kaia Gerber.

„Ar galite jas atskirti? Kokia motina, tokia ir dukra – Cindy Crawford ir Kaia Gerber ant balandžio numerio viršelio“, – naująjį viršelį pristatė Prancūzijoje leidžiamas „Vogue“ savo „Instagram“ paskyroje.

Itin į garsiąją mamą panaši paauglė pirmą kontraktą su modelių agentūra pasirašė prieš metus, būdama vos 13-os metų. Per tuos metus Kaios Gerber fotosesijos buvo publikuotos „Vogue“ ir „Teen Vogue“ žurnaluose, ji tapo „Alexander Wang“ reklaminiu veidu, tad pirmas didelis viršelis – logiškas kitas žingsnis jaunos manekenės karjeroje.

„Mano mama išmokė mane per daug neprisidažyti. Manau, tai labai svarbu paauglėms, nes dauguma su tuo persistengia“, – anksčiau žurnalui „Us Weekly“ sakė Kaia Gerber apie geriausią iš mamos gautą grožio patarimą.

Žmonės.lt primena, kad Cindy Crawford su vyru Rande'u Gerberiu susilaukė dviejų vaikų – be Kaios jiedu turi ir ne ką mažiau išvaizdų bei fotogenišką sūnų Presley (16 m.).

Įspūdingos supermodelio Cindy Crawford karjeros akimirkos (83 nuotr.)
+77