Anna Mois Vokietijoje įamžino savo skrybėlių kūrybinį procesą

Anna Mois / Simonos Banytės nuotr.
Anna Mois / Simonos Banytės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-11-26 11:54
AA

Skrybėlių dizainerė Anna Mois jau daugiau kaip savaitę vieši Vokietijoje, kurioje pluša kurdama naują skrybėlaičių kolekciją. Nors moteris svečioje šalyje ilgai neužsibus, teigė, kad ši nors ir trumpa patirtis jai – labai naudinga.

„Vokiško meistriškumo technika ir subtilybės mane be galo žavi. Jie turi visai kitokį požiūrį į kūrinį, jo kokybę, todėl nusprendžiau bendradarbiauti su meistrais ir įamžinti mūsų bendrą darbą“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Anna, kūrybinį procesą užfiksavusi naujoje nespalvotoje fotosesijoje.

Annos Mois fotosesija Vokietijoje (17 nuotr.)
+11

Kūrėja džiaugėsi, kad atmintyje išliks ne tik bendradarbiavimą liudijančios nuotraukos, bet ir neįkainojama patirtis: „Kadangi man ypač svarbu patenkinti savo klienčių poreikius, darbo patirtį užsienyje labai vertinu. Džiaugiuosi, kad turiu galimybę tobulėti ir tuo pačiu parvežti į Lietuvą naujų mados vėjų.“

A.Mois pasakojo, kad vokiečių darbą  galima palyginti su šveicarišku laikrodžiu – tikslumas, kokybė ir meistriškumas. Šios savybės, anot Annos, ją labiausiai ir sužavėjo dirbant Vokietijoje.

Paklausta, kada bus pristatyta naujoji kolekcija, dizainerė užbėgti įvykiams už akių nepanoro: „Laikausi principo – neskubėk ir būsi pirmas. Kiekviena skrybėlaitė yra vienetinė, rankų darbo, todėl ir kūrybinis procesas – ilgas. Ateis laikas ir naujoji kolekcija tikrai bus pristatyta. Tikiuosi, kad ji bus elegantiška, graži ir prabangi.“

Anna Mois / Simonos Banytės nuotr.