„Volfas Engelman Nealkoholinis“ pristato: „Džentelmenų pokalbiai“ su atlikėju Jurgiu Brūzga

Jurgis Brūzga ir Tadas Rimgaila/Pauliaus Peleckio nuotr.
Jurgis Brūzga ir Tadas Rimgaila/Pauliaus Peleckio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-02-26 13:04
AA

Apie šiuolaikinį džentelmeniškumą su įvairiausių profesijų atstovais diskutuojantis laidos „Džentelmenų pokalbiai“ vedėjas Tadas Rimgaila šį kartą žiūrovus trumpam nukels į muzikos garsų ir kūrybos pasaulį.

Pašnekovų individualumą siekianti atskleisti laida, garsėjanti atvirais dialogais ir per patirtį sukaupta herojų išmintimi, šį kartą pakvies į atlikėjo, nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos dalyvio Jurgio Brūzgos muzikos studiją, įrengtą vieno Vilniaus gyvenamojo namo rūsyje.

Lietuvos dainininkas, džiazo atlikėjas Jurgis Brūzga šįmet jau penktą kartą bandė jėgas nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje, tačiau fakto, kad ir šiemet neatstovaus Lietuvai, pralaimėjimu nelaiko. „Receptą jau turiu, o laimėti dar bus progų ir ateityje“, – juokiasi Jurgis, tarp atrankų spėjantis atlikti ir kompozitoriaus, kareivio bei dviejų dukrų tėvo pareigas. 

Jurgis Brūzga ir Tadas Rimgaila/Pauliaus Peleckio nuotr.

„Net ir kariuomenėje aš esu dainininkas. Labai keistai skamba, tiesa? Kuo mūsų krašto apsaugos savanorių pajėgų bigbendas įdomus, kad jis ne tiek yra orkestrinės pakraipos, kiek džiazinės, populiariosios muzikos. Tai yra pučiamieji, bet kartu ir ritmo grupė, tad šis muzikos stilius man žymiai artimesnis. Ir šiaip, toks kolektyvas jau gali groti bemaž viską, tai mes ir darome“, – įvairiapusiškumu stebina J. Brūzga.

Tiesa, pokalbis vyko Jurgiui besiruošiant „Eurovizijos“ atrankos finalui, tad didžioji intriga vis dar nebuvo išsklaidyta. Nepaisant pralaimėjimo tikime, kad optimizmas ir tikėjimas savimi Jurgiui padės laimėti kitąmet.

Kiekvieną antradienį kviečiame žiūrėti „Volfas Engelman Nealkoholinis“ ir „Žmonės“ projekto „Džentelmenų pokalbiai“ laidą portale Žmonės.lt, o ketvirtadieniais – naujausiame žurnale „Žmonės“, stebinančiame papildytos realybės sprendimais.

Jurgis Brūzga laidoje „Džentelmenų pokalbiai“ (6 nuotr.)