„Volfas Engelman Nealkoholinis“ pristato: „Džentelmenų pokalbiai“ su buriuotoju Roku Milevičiumi

Rokas Milevičius ir Tadas Rimgaila/Gretos Skaraitienės nuotr.
Rokas Milevičius ir Tadas Rimgaila/Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-03-26 12:05
AA

Įvairių profesijų, užsiėmimų ir pomėgių turinčius šiuolaikinius džentelmenus laidoje „Džentelmenų pokalbiai“ kalbinantis jos vedėjas Tadas Rimgaila šią savaitę pokalbį ves viduryje „Amber CrossFit“ sporto salės, kurioje sportininkai gerina savo rezultatus ir ruošiasi Amerikoje vyksiančioms pasaulinėms varžyboms „CrossFit Games“.

Būtent čia galima sutikti retai Lietuvoje, o dar ir ant kranto sutinkamą profesionalų buriuotoją Roką Milevičių. Lietuvos atstovas olimpinėse žaidynėse ir prestižinėse „Volvo Ocean Race“ varžybose sako, kad jo meilė laivams gimė vos šešerių, kuomet tėtis nuvedė Roką pasimokyti plaukti laiveliu pas buvusį savo trenerį.

„Buriavimas yra ne tik sezoninis, bet ir labai kompleksinis sportas. Tai nėra vien fizinis užsiėmimas, kur turi būti tik stipresnis. Turi būti stipresnis, bet lygiai taip pat varžaisi ne tik su konkurentais, bet ir su stichija“, – pripažįsta pasaulį jachta „Ambersail“ su komanda apiplaukęs kaunietis.

Dėl pagausėjusios šeimos artėjančią Olimpiadą nusprendęs praleisti Rokas laisvą laiką aukoja savam verslui Vilniuje. „Tai dalinai man hobis, svajonės įgyvendinimas, turėti kažką savo. Ir ne tik turėti, bet ir padėti žmonėms gyventi sveikiau, aktyviau ir vėlgi – sportuoti“, – kalbėjo be didelių pastangų ant gimnastikos žiedų prisitraukimus darantis Rokas. 

Kiekvieną antradienį kviečiame žiūrėti „Volfas Engelman Nealkoholinis“ ir „Žmonės“ projekto „Džentelmenų pokalbiai“ laidą portale Žmonės.lt, o ketvirtadieniais – naujausiame žurnale „Žmonės“, stebinančiame papildytos realybės sprendimais.

Rokas Milevičius laidoje „Džentelmenų pokalbiai“ (9 nuotr.)
+3