„Volfas Engelman Nealkoholinis“ pristato: „Džentelmenų pokalbiai“ su fotografu Vigantu Ovadnevu

Laidoje „Džentelmenų pokalbiai“ – Vigantas Ovadnevas
Laidoje „Džentelmenų pokalbiai“ – Vigantas Ovadnevas
Šaltinis: Žmonės
2019-04-23 15:40
AA

Įvairių išsilavinimų, užsiėmimų ir hobių turinčius šiuolaikinius džentelmenus laidoje „Džentelmenų pokalbiai“ kalbinantis vedėjas Tadas Rimgaila šią savaitę pokalbiui pakvietė savo seną pažįstamą. Šį kartą prožektorių šviesos nukreiptos į daugiau nei dešimtmetį dirbantį, bet dažniausiai užkulisiuose liekantį žvaigždžių fotografą Vigantą Ovadnevą.

„Aš iš provincijos ir man, atvažiavus iš Šiaulių, pamatyti gyvą žvaigždę tai buvo kažkas tokio. O dar susipažinti ir būti draugu – tai kažkas nerealaus“, – posūkį į fotografiją prisiminė elektotechnikos studijas baigęs kadrų medžiotojas.

Dešimtis Lietuvos žvaigždžių įamžinęs ir save amatininku vadinantis Vigantas tarp raudono kilimo bei vestuvių randa laiko ir patriotiškam laisvalaikiui – prisijungė prie Lietuvos Šaulių sąjungos: „Kažkur reikia save realizuoti, kažką gero daryti. Tuo labiau dabar ir visokios grėsmės, ir neramumai. Pats turi mokėti apginti savo šeimą, kaimyną. Man tai suteikia testosteroną realizuoti savo vyriškumą. Aš tuomet jaučiuosi vyriškesnis. Pašaudyti, palankstyti, miške pašalti, miegoti miegmaišyje. Po tokios dienos jautiesi save nugalėjęs.“

Kiekvieną antradienį kviečiame žiūrėti „Volfas Engelman Nealkoholinis“ ir „Žmonės“ projekto „Džentelmenų pokalbiai“ laidą portale Žmonės.lt, o ketvirtadieniais – naujausiame žurnale „Žmonės“, stebinančiame papildytos realybės sprendimais.

Laidoje „Džentelmenų pokalbiai“ – Vigantas Ovadnevas (13 nuotr.)
+7