„Volfas Engelman Nealkoholinis“ pristato: „Džentelmenų pokalbiai“ su gydytoju Dariumi Rauba

Darius Rauba laidoje „Džentelmenų pokalbiai“/Irmanto Gelūno/„Žmonės Foto“ nuotr.
Darius Rauba laidoje „Džentelmenų pokalbiai“/Irmanto Gelūno/„Žmonės Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-04-16 11:30
AA

Skirtingų išsilavinimų, užsiėmimų ir pomėgių turinčius šiuolaikinius džentelmenus laidoje „Džentelmenų pokalbiai“ kalbinantis vedėjas Tadas Rimgaila pirmą kartą lankysis pašnekovo namuose. Į svečius, ištaikęs pertrauką tarp operacijų, jį pasikvietė žinomas gydytojas otorinolaringologas, televizijos projektų dalyvis Darius Rauba.

„Tai buvo didelė pamoka, aš manau. Pusę metų buvo toks intensyvus gyvenimas… Mano šokių partnerė buvo Elena Auksaitė, tuo metu vienuoliktokė, mokinukė dar. Repeticija trečią valandą, o man ten operacijos, konsultacijos, visur vėluoju. Pusę keturių atlekiu, o ji, telefoną su užkabintu meškučiu pasiėmusi, sako: „Ir vėl jūs, daktare, pavėlavote“. Su tokiomis pretenzijomis“, – prisiminęs dalyvavimą šokių projekte juokėsi D. Rauba, dabar gyvenantis visai kitais džiaugsmais.

Vasarą vestuves atšokęs ir kolegę vedęs gydytojas spėja ne tik dirbti, bet ir rasti laiko sportui, kelionėms, pernai gimusiai dukrai. „Šeimai žmonės irgi turi subręsti. Ypatingai mes, tokie vyrai, kurie turim devynis gyvenimus, iš tikrųjų, mums suprasti, kada tu pasiruošęs tokiam gyvenimui, kur reikia būti poroje ir turėti atsakomybę, labai sunku“, – atvirauja veiklus vyras, pabrėždamas, kad džentelmeniškumas gyvenime atsiskleidžia leidžiant savo antrajai pusei būti savimi.

„Jeigu moteris nori karjeros ir nuolatinio tobulėjimo, niekas negali jai to uždrausti“, – teigia žymus medikas.

Kiekvieną antradienį kviečiame žiūrėti „Volfas Engelman Nealkoholinis“ ir „Žmonės“ projekto „Džentelmenų pokalbiai“ laidą portale Žmonės.lt, o ketvirtadieniais – naujausiame žurnale „Žmonės“, stebinančiame papildytos realybės sprendimais.

Darius Rauba laidoje „Džentelmenų pokalbiai“ (11 nuotr.)
+5