„Volfas Engelman Nealkoholinis“ pristato: „Džentelmenų pokalbiai“ su operos solistu Rafailu Karpiu

Rafailas Karpis laidoje „Džentelmenų pokalbiai“/Gretos Skaraitienės nuotr.
Rafailas Karpis laidoje „Džentelmenų pokalbiai“/Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-03-19 11:58
AA

Įvairiausių profesijų šiuolaikinius džentelmenus laidoje „Džentelmenų pokalbiai“ kalbinantis jos vedėjas Tadas Rimgaila šįkart pokalbį ves iškilmingoje kamerinėje aplinkoje – Operos ir baleto teatre. Čia dukart per dieną repeticijose balsą lavina operos solistas Rafailas Karpis, teatre atlikęs kelias dešimtis vaidmenų.

„Pagrindinė mintis paauglystėje buvo, kad noriu dainuoti kaip „The Beatles“. Jie man patiko visą gyvenimą, tai mano mylimiausia grupė. Iš tikrųjų pagalvojau: kad būčiau kaip jie, neprošal būtų pasimokyti, o muzikos mokykla ir „Ąžuoliuko“ choras yra teisingas kelias. Tuo metu jau buvau skaitęs, jog patys „The Beatles“ taip pat dainavo choruose“, – juokiasi svajonę tapti roko muzikantu prisiminęs Rafailas.

„Man mutacija įvyko labai anksti – trylikos metų jau buvau pastatytas greta vyrų dainuoti kaip tenoras. Tai buvo labai smagu, nes „Ąžuoliuke“ tie dainininkai, kurie pereina į vyrų chorą ir dainuoja ne berniukų balsais, o vyriškais, vadinami „pensija“. O „pensija“ „Ąžuoliuko“ hierarchijoje turi savų privilegijų. Tarkime, stovykloje vaikai turi miegoti pietų miego, „pensija“ yra nuo to atleista. Tai aš trylikmetis galėjau visą laiką skirti sau, o šešiolikmečiai draugai, kuriems balsas dar nemutavo, turėjo eiti miegoti“, – didžiavosi Rafailas Karpis.

Kiekvieną antradienį kviečiame žiūrėti „Volfas Engelman Nealkoholinis“ ir „Žmonės“ projekto „Džentelmenų pokalbiai“ laidą portale Žmonės.lt, o ketvirtadieniais – naujausiame žurnale „Žmonės“, stebinančiame papildytos realybės sprendimais.

Rafailas Karpis laidoje „Džentelmenų pokalbiai“ (10 nuotr.)
+4