„Volfas Engelman Nealkoholinis“ pristato: „Džentelmenų pokalbiai“ su režisieriumi Donatu Ulvydu

Laidoje „Džentelmenų pokalbiai“ – Donatas Ulvydas/ Pauliaus Peleckio/„Žmonės Foto“ nuotr.
Laidoje „Džentelmenų pokalbiai“ – Donatas Ulvydas/ Pauliaus Peleckio/„Žmonės Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-04-30 10:55
AA

Skirtingų išsilavinimų, užsiėmimų ir pomėgių turinčius šiuolaikinius džentelmenus laidoje „Džentelmenų pokalbiai“ kalbinantis vedėjas Tadas Rimgaila, peržiūrėjęs filmą „Valstybės paslaptis“, pokalbiui pakvietė jo režisierių Donatą Ulvydą. Neeilinio talento kūrėjas retai kalba apie save, tačiau šį kartą jis prisimins savo kelią nuo pat pradžių – pirmojo sukurto vaizdo klipo grupei „Biplan“.

„Daug dalykų, aš tikiu, kad atsitinka tu nesupranti kodėl, tu pajauti. Pajauti, kad nori taip, arba nenori. Kaip manęs klausia, o kodėl aktorius iš kairės į dešinę, o ne iš dešinės į kairę? Ne visada galiu atsakyti, tiesiog yra jausmas“, – išlavinta intuicija ir pajautimu stebina režisierius.

„Tiek, kiek lygšiol esu sau atsakęs, jausmo vedinas atsidūriau situacijoje, kada mane vadina patriotu. Aš neįsivaizdavau, kad tai yra protu prieita prie šitos situacijos. Man tiesiog ne visvien. Man įdomu, kokioje šalyje aš gyvenu“, – apie patioritškumą svarsto ne vieną istorinį filmą sukūręs D. Ulvydas, prisipažinęs, jog didžiausia jo meilė – vaidybinės juostos.

„Mano visa aistra ir širdis yra „pakabinta“ ant vaidybinių filmų. Man įdomu dirbti su aktoriais, su istorijomis, kurios yra ne tikros, o sugalvotos, kurias gali keisti. Taip galiu šalia savo gyvenimo gyventi ir kitą gyvenimą“, – teigia savo formulę atradęs režisierius.

Kiekvieną antradienį kviečiame žiūrėti „Volfas Engelman Nealkoholinis“ ir „Žmonės“ projekto „Džentelmenų pokalbiai“ laidą portale Žmonės.lt, o ketvirtadieniais – naujausiame žurnale „Žmonės“, stebinančiame papildytos realybės sprendimais.

Laidoje „Džentelmenų pokalbiai“ – Donatas Ulvydas (8 nuotr.)
+2