„Volfas Engelman Nealkoholinis“ pristato: „Džentelmenų pokalbiai“ su šefu Gian Luca Demarco

Gian Luca Demarco ir Tadas Rimgaila/Pauliaus Peleckio nuotr.
Gian Luca Demarco ir Tadas Rimgaila/Pauliaus Peleckio nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-04-02 11:35
AA

Įvairiausių išsilavinimų, užsiėmimų ir pomėgių turinčius šiuolaikinius džentelmenus laidoje „Džentelmenų pokalbiai“ kalbinantis jos vedėjas Tadas Rimgaila šį kartą su itališko temperamento pašnekovu kalbėsis viduryje jo pikantiškai kvepiančios kulinarijos studijos.

Virtuvės šefas Gian Luca Demarco (35) spėja ne tik televizijos laidose filmuotis, bet ir kulinarinius užsiėmimus vesti, savus renginius planuoti bei rūpintis gausia šeima. O kur dar maisto gaminimas šimtams Lietuvos savanorių! „Daryti rissoto 800 žmonių savo noru man yra „kaifas“, – neslepia Lietuvą savo antra tėvyne vadinantis Gian Luca.

Tiesa, Vilniuje su šeima gyvenantis italas treniruojasi ir patriotiškoje „Eskadrono“ komandoje. „Tai „airsoft“ komanda, kuri stengiasi treniruotis pagal kariuomenės bazę, pagal šaulius. Dėl to, kad tikslas yra ginti šalį, jeigu kažkas atsitiktų. Ne šiaip žaisti. Tai yra žmonės, visi mylintys Lietuvą ir už ją pasiruošę atiduoti gyvybę“, – su pasididžiavimu taria Gian Luca, nesvarstantis, ar prireikus gintų savo šeimą bei draugus. Tiesa, pirmoje vietoje šeimai laiką skirianti vyras kai kurių svajonių dėl jos ir atsisako. „Gimus trečiai dukrai Martinai supratau, kad restorano pajūryje jau neatdarysiu“, – šypteli.

Kiekvieną antradienį kviečiame žiūrėti „Volfas Engelman Nealkoholinis“ ir „Žmonės“ projekto „Džentelmenų pokalbiai“ laidą portale Žmonės.lt, o ketvirtadieniais – naujausiame žurnale „Žmonės“, stebinančiame papildytos realybės sprendimais.

Šefas Gian Luca Demarco laidoje „Džentelmenų pokalbiai“ (10 nuotr.)
+4