„Volfas Engelman Nealkoholinis“ pristato: „Džentelmenų pokalbiai“ su verslininku Robertu Dargiu

Robertas Dargis laidoje „Džentelmenų pokalbiai“/Gretos Skaraitienės nuotr.
Robertas Dargis laidoje „Džentelmenų pokalbiai“/Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-03-05 10:45
AA

Šiuolaikinio džentelmeniškumo sampratą su įvairiausių profesijų atstovais besiaiškinantis laidos „Džentelmenų pokalbiai“ vedėjas Tadas Rimgaila šįkart lankysis vieno žinomiausių Lietuvos verslininkų darbo kabinete, pro kurio langus atsiveria Neries vingio panorama, o kambario sieną puošia kone metro ilgio dekoratyvinis burlaivis.

Pašnekovų individualumą siekianti atskleisti laida šį kartą žiūrovus supažindins su Pramonininkų konfederacijos prezidentu, įmonių grupės EIKA valdybos pirmininku, Lietuvos būriuotojų sąjungos viceprezidentu Robertu DARGIO (58), kuris groja dviem insturmentais ir jaunystėje net spėjo išbandyti vestuvių muzikanto amplua.

„Ačiū Dievui, statybininko žinios, kurias turėjau, leido man sukurti sėkmingą verslą. Kartais galvoja, kad tuos verslus man kažkas padovanojo ar davė, ar kad gavau krūvą pinigų. Savo verslą, gerai atsimenu, pradėjau nuo šešiasdešimties dolerių“, – pirmąjį žingsnį į verslą Robertas žengė prieš dvidešimt penkerius metus ir nuo to laiko prisiėmė visą atsakomybę į savo rankas.

„Mano klaidos gyvenime buvo brangios. Didžiausia klaida man kainavo du milijonus litų“, – verslo nesėkmes prisiminė užkietėjęs būriuotojas. Verslininką jis gretina su žmogumi prie savo gyvenimo jachtos šturvalo: – Negali kartais pakreipti vėjo, nes jis pučia gamtoje. Bet visada gali susiderinti bures, kad nuplauktum ten, kur nori.“

Kiekvieną antradienį kviečiame žiūrėti „Volfas Engelman Nealkoholinis“ ir „Žmonės“ projekto „Džentelmenų pokalbiai“ laidą portale Žmonės.lt, o ketvirtadieniais – naujausiame žurnale „Žmonės“, stebinančiame papildytos realybės sprendimais.

Robertas Dargis laidoje „Džentelmenų pokalbiai“ (9 nuotr.)
+3