„Volfas Engelman Nealkoholinis“ pristato: „Džentelmenų pokalbiai“ su žurnalistu Ryčiu Zemkausku

Rytis Zemkauskas/Irmanto Gelūno nuotr.
Rytis Zemkauskas/Irmanto Gelūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-03-12 10:59
AA

Šiuolaikinio džentelmeno portretą su įvairiausių profesijų atstovais piešiantis laidos „Džentelmenų pokalbiai“ vedėjas Tadas Rimgaila šįkart pakvietė susitikti žurnalistą, prodiuserį, laidų kūrėją Rytį Zemkauską, negalintis nė dienos ištempti be meniškų nuokrypių.

„Dar visai neseniai pradėjau rizikuoti sakyti, kad kažkiek esu menininkas. Todėl, kad bandau perkurti tikrovę. Man neužtenka tikrovės, neužtenka fakto. Aš dar pridedu savo. Tai interpretacija, žaidimas. Ar poeziją rašyčiau, ar televizijos laidą kurčiau, ar net kokį projektą daryčiau, kuris iš pažiūros atrodo labai rimtas ir menui čia ne vieta, tai yra kūryba“, – šypteli idealistu save laikantis Rytis Zemkauskas.

„Žmonės pagalvos, kad aš tyčia taip sakau, bet aš iš tikrųjų, sąžiningai sakau, mano hobis yra poezija. Skaitau ją savo malonumui. Verčiu poetus, kurie man atrodo įdomūs, ir net skelbiu socialiniame tinkle laikas nuo laiko“, – apie savo gyvenimą, neatskiriamą nuo meno, pasakos nuomonės žurnalistas.

Kiekvieną antradienį kviečiame žiūrėti „Volfas Engelman Nealkoholinis“ ir „Žmonės“ projekto „Džentelmenų pokalbiai“ laidą portale Žmonės.lt, o ketvirtadieniais – naujausiame žurnale „Žmonės“, stebinančiame papildytos realybės sprendimais.

Rytis Zemkauskas laidoje „Džentelmenų pokalbiai“ (7 nuotr.)
+1