Volodymyras ir Olena Zelenskiai mini 19-tas santuokos metines: paviešinti vestuvių kadrai

Volodymyro Zelenskio ir Olenos Zelenskos vestuvių akimirkos / Scanpix ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis ir pirmoji ponia Olena Zelenska rugsėjo 6-ąją mini vestuvių metines. Nors šią dieną norėtųsi pasidžiaugti jau 19-ka metų trunkančia santuoka, karo fone porai tenka šventes pamiršti.

Prieš 19-ka metų susituokę Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis ir pirmoji ponia Olena Zelenska rugsėjo 6-ą dieną mini vestuvių metines.

Tiesa, Nei Volodymyras, nei Olena dar nepasveikino vienas kito socialiniuose tinkluose. Tačiau ypatinga proga internete pasirodė archyvinės Volodymyro ir Olenos Zelenskių vestuvių nuotraukos.

Minint jų vestuvių metines, prisiminkime vienos galingiausių pasaulio porų pažinties istoriją.

Volodymyro Zelenskio ir Olenos Zelenskos vestuvių akimirka / Asmeninio albumo nuotr.

Volodymyras ir Olena susipažino Kryvyj Rige, iš kur jie yra kilę. Aštuonerius metus trukusi romantiška draugystė su Olena, kuri su Volodymyru mokėsi toje pačioje Kryvyj Riho 95-ojoje vidurinėje mokykloje, tik gretimoje klasėje, baigėsi. Praeityje liko keliasdešimt bendrų išvykų į koncertus ir KVK festivalius, linksmos draugijos ir laikini išsiskyrimai. Jų laukė bendras gyvenimas, pramogų verslo viršūnių šturmas ir Ukrainos pirmosios ponios statusas.

Volodymyras Zelenskis su žmona Olena / Soc. tinklų nuotr.

2003 metų rugsėjo 6 dieną kartu su draugais „kvartaliečiais“ Oleksandru Pikalovu, Serhijumi Šefiru, Jurijumi Koriavčenkovu, Olena Kravec ir savo tėvais Volodymyras Zelenskis Kryvyj Rihe įžengė į Olenos Kijaško kiemą. Vilkėdamas šviesų kostiumą, pasirišęs kaklaraištį ir rankoje laikydamas puokštę gėlių būsimas prezidentas buvo pasiruošęs santuokos ceremonijai.

Nors ir mokėsi gretimose klasėse, Volodymyras ir Olena susipažino jau baigę mokyklą.

Žinoma, jei prieš 19 metų Olenai kas nors būtų pasakęs, kad jos vyras taps Ukrainos prezidentu, o ji – pirmąja šalies ponia, ji nebūtų patikėjusi. Bent jau 2003 metais tai atrodė tikra utopija.

Nors ir mokėsi gretimose klasėse, Volodymyras ir Olena susipažino jau baigę mokyklą. Tuomet jis jau studijavo teisę Kryvyj Riho ekonomikos institute, o ji – architektūrą Kryvyj Riho universitete.

Volodymyro Zelenskio ir Olenos Zelenskos vestuvių akimirkos (7 nuotr.)
+1

„Kvartal 95“ aktorius ir senas Zelenskio draugas Oleksandras Pikalovas yra pasakojęs, kad norėdamas supažindinti Volodymyrą su Olena paprašė jos duoti pasižiūrėti vaizdo kasetę. O ją Olenai grąžino jau Zelenskis. Anot jo, būtent taip ir užsimezgė draugystė, paskui peraugusi į aštuonerius metus trukusį romaną ir santuoką. Tačiau Zelenska prisimena, kad viskas buvo gerokai paprasčiau: jiedvi su drauge ėjo gatve, o Volodymyras su vaikinais – joms priešais.

„Mes gyvenome tame pačiame miesto rajone. Taip žodis po žodžio ir susipažinome, pradėjome bendrauti, o paskui ir susitikinėti. Iš pradžių nebuvau nusiteikusi užmegzti kokių nors santykių, bet jis savo tikslą pasiekė“, – yra pasakojusi ji.

Nors Olena Kijaško universitetą baigė su pagyrimu, jai taip ir nebuvo lemta dirbti architekte. Beje, ir Volodymyras Zelenskis netapo teisininku.

Dabar Zelenskiai augina du vaikus – dukrą Aleksandrą ir sūnų Kirilą.

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis (16 nuotr.)
+10
Skaitykite daugiau