Volodymyras Zelenskis pasidalijo jautriu įrašu apie tėvystę: „Tai – didžiulė atsakomybė ir laimė“

Volodymyras Zelenskis su šeima / „Scanpix“ nuotr.
Volodymyras Zelenskis su šeima / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-06-19 15:35
AA

Birželio 19-ąją Ukrainoje minima Tėvo diena. Simbolinės šventės nuotaiką, be jokios abejonės, išblaškė karas. Vis dėlto šalies prezidentas Volodymyras Zelenskis nepamiršo pasveikinti šiuo metu už Ukrainos laisvę kovojančių tėčių.

Sekmadienį V.Zelenskis socialiniuose tinkluose pasidalijo jautriu įrašu apie tėvystę. 

„Būti tėvu – didžiulė atsakomybė ir didžiulė laimė. Tai stiprybė, išmintis, motyvacija eiti į priekį ir nepasiduoti. Ir kad ir kaip būtų sunku – saugoti ir apginti brangiausią. Jūsų šeimos, vaikų ir visos Ukrainos ateitį“, – Tėvo dienos proga rašė V.Zelenskis.

Savo įrašą prezidentas papildė širdį veriančiomis nuotraukomis, kuriose – ukrainiečiai vaikai, susidūrę su karo siaubu ir atsisveikinantys su šalyje likusiais savo tėvais. 

Ukrainos prezidentas V.Zelenskis su žmona Olena augina dvi atžalas – dukrą Oleksandrą ir sūnų Kyrylą.

2004 metais gimusi V.Zelenskio dukra Aleksandra nuo pat mažens išbandė tėčio, garsaus aktoriaus, kelią. Būdama 10 metų, mergaitė suvaidino filme  „8 new dates“. Jame pasirodė kartu su tėčiu.

Bet Aleksandra domėjosi ne tik tuo – ji puikiai piešė, išbandė tailandietišką boksą, o aplinkinius žavėjo ir puikiu humoro jausmu bei gebėjimu įsikūnyti į skirtingus vaidmenis. 

Kai Aleksandrai sukako 12 metų, mergaitė sudalyvavo šou „Laugh The Commedian“, kuriame vienas iš komisijos narių buvo... jos tėtis. Aleksandros pasirodymo įrašas kiek vėliau buvo patalpintas į „Youtube“ platformą, kur gali būti randamas iki šiol.

Jaunesnioji V.Zelenskio atžala – sūnus Kirilas – gimė 2013 metais. Tėčiui tapus prezidentu, berniuko gyvenimas tapo kur kas labiau saugomas nuo žiniasklaidos akių, nei iki tol buvo jo sesers.