Vos pasibaigus „X Faktoriui“, „Golden Age“ jau planuoja pirmuosius solo koncertus

„Golden Age“ / Asmeninė nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Antrąją vietą Lietuvos „X Faktoriaus“ finale užėmusios klaipėdietės reperės Golden Age net negalvoja apie muzikinės karjeros stabdymą ir jau ruošiasi pasirodymams ne tik su konkurso bendražygiais, bet ir pirmiesiems solo koncertams.

Hip-hop duetas išgarsėjo po vaizdo klipo, kurį nufilmavo Golden Age draugas bei prodiuseris DVJ Gexx. Per mažiau nei parą mobiliu telefonu nufilmuotas video, kuriame merginos repuoja važiuodamos automobiliu, buvo peržiūrėtas daugiau, nei 40 tūkst. kartų.

Pasiekusios nemažą pasisekimą internete talpintais muzikiniais klipais, repuojančios merginos nusprendė išbandyti savo jėgas lietuviškajame „X Faktoriuje“. Jau nuo pirmojo pasirodymo duetas sužavėjo tiek klausytojus, tiek teisėjus, negailėjusius merginoms liaupsių. Tvirtai žengdamos finalo link, merginos jau spėjo susiburti nemažą fanų ratą, o paskutinei laidai paruošusios įspūdingą pasirodymą su Donatu Montvydu užėmė antrąją vietą.

Patobulėjusios ir dar daugiau jėgų konkurso dėka įgavusios Golden Age pirmiesiems šių metų koncertams paruošė ypatingai karštą programą, kurioje pinasi old school’o ir new school’o hip-hop hitai. „Norime visiems dar kartą priminti, kad hiphopo kultūra nebūtinai turi būti siejama su narkotikais, gaujų karais ir muštynėmis, tai – ir nuotaikinga, lengva, pozityvi, seksuali muzika“ – apie savo atstovaujamą žanrą kalba Golden Age.

Pirmasis šių metų merginų solo pasirodymas jau sausio 20 dieną gyvos muzikos klube ORIXO. Bilietus platina bilietai.lt.

TAIP PAT SKAITYKITE: Seksualus „Golden age“ ir Donny Montell šou „X Faktoriuje“ išprovokavo Saulių Prūsaitį

Muzikinio projekto „X Faktorius“ superfinalas (105 nuotr.)
+99
Skaitykite daugiau