Vos po vienerių santuokos metų griūna atlikėjos Cardi B ir reperio Offseto santykiai

Cardi B ir Offsetas / „Scanpix“ nuotr.
Cardi B ir Offsetas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-12-05 11:00
AA

Sparčiai kylančiai repo atlikėjai Cardi B ir jos dabar jau buvusiam mylimajam, reperiui Offsetui nepavyko išsaugoti santuokos. Pora paslapčia susituokė praėjusių metų rugsėjo mėnesį, tačiau Cardi B iki pat birželio mėnesio nebuvo patvirtinusi šio fakto.

Po mėnesio, liepą, porai gimė pirmagimė, kurią pavadino Kulture Kiari Cephus. Panašu, kad net ir gimusi mažylė nepadėjo sutvirtinti buvusių mylimųjų santykių.

Vos prieš keletą dienų, lapkričio 30-ąją, porelė kartu pasirodė kalėdiniame koncerte, kuriame jei abu lipo ant scenos ir vienas kitą apdovanojo bučiniais.

Cardi B ir Offsetas / „Scanpix“ nuotr.

Apie tai, kad nusprendė pasukti skirtingais keliais, atlikėja savo gerbėjams pranešė „Instagram‘e“, pasidalindama vaizdo įrašu. Jame moteris patikino, kad ji su Offsetu nebėra kartu.

„Jaučiu didelį spaudimą, tačiau jūs visi žinote, kad mes stengėmės. Mes tikrai geri draugai ir puikūs verslo partneriai, – kalbėjo Cardi B. – Jis visuomet buvo ir yra tas žmogus, pas kurį pirmiausia bėgsiu pasikalbėti ir mes tikrai jaučiame vienas kitam didelę meilę, tačiau ilgą laiką nesupratome savo santykių ir tai nėra niekieno kaltė“.

Atlikėja patikino, kad ji nenustos savo buvusio partnerio mylėti ir gerbti. „Spėju, kad mes tiesiog išaugome iš meilės, – kalbėjo Cardi B. – Žinoma, skyrybų procesas užtruks, tačiau aš jį ir toliau mylėsiu, nes jis mano dukters tėvas“.

Cardi B ir Offsetas / „Scanpix“ nuotr.

Cardi B nuo 2017-ųjų susitikinėjo su reperiu Offsetu. Santykius su juo atlikėja tuomet vadino „dovana, virtusia įkvėpimu“.

„Susipažinti su juo ir jo draugais buvo neįtikėtinas džiaugsmas. Mačiau, kaip sunkiai jie dirba, tai mane motyvavo pasitempti. Regėdama jų sėkmę, tariau sau: „Ir aš to noriu.“ Žmonės paprastai pastebi tik muzikantų blizgučius ir uždirbamus pinigus, o kita muzikos pasaulio pusė jiems neįdomi“, – kalbėjo Cardi B.

Cardi B ir Offsetas / „Scanpix“ nuotr.

Offsetas pasipiršo mylimajai tiesiog ant scenos, o vestuvėms jie tuomet planavo išleisti mažiausiai milijoną JAV dolerių. Cardi B tuomet demonstravo pusės milijono JAV dolerių vertės žiedą su kvapą gniaužiančiu lašo formos aštuonių karatų deimantu.