Vykdomasis „Eurovizijos“ prodiuseris pranešė, kad 65-asis konkursas jam bus paskutinis

Jonas Ola Sandas/„Eurovision TV“/Thomaso Hanseso nuotr.
Jonas Ola Sandas/„Eurovision TV“/Thomaso Hanseso nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-09-30 18:56
AA

Nuo 2011 metų vykdomuoju prodiuseriu „Eurovizijos“ dainų konkurse dirbęs Jonas Ola Sandas pranešė, kad po kitų metų renginio trauksis iš savo pareigų.

2020 metų „Eurovizija“ Jonui Ola Sandui bus paskutinė. Po renginio Olandijoje planuojama ieškoti naujo vykdomojo prodiuserio. Per ilgą laiką konkurso veidu ir siela tapęs Jonas nusprendė atsisakyti ir renginių vadovo pareigų. Jis iki šiol taip pat buvo atsakingas už chorų ir vaikų „Eurovizijos“ konkursus.

Jonas Ola Sandas/„Eurovision TV“/Thomaso Hanseso nuotr.

Po Roterdame kitais metais vyksiančio konkurso, Jonas Ola Sandas planuoja sugrįžti į Norvegiją, kur dirbs valstybinėje televizijoje NRK. Tuo tarpu Europos transliuotojų sąjunga jau galvoja apie žmogų, kuris galėtų užimti jo vietą.

„Pastarasis dešimtmetis dirbant su Europos transliuotojų sąjunga buvo neįtikėtinas ir jaudinantis. Tačiau, prisipažinsiu, kad gera sugrįžti namo. Su „Eurovizija“ dirbau pastaruosius 20 metų. Iš pradžių su Norvegijos delegacija, vėliau kaip vykdomasis prodiuseris Osle, o vėliau man buvo suteikta privilegija vadovauti Ženevoje”, – pasakojo J. O. Sandas.