„Vyno kelio“ filmavimo aikštelėje aktoriai patyrė „nepatogių“ situacijų

Serialas „Vyno kelias“ / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Vasario 20-ąją, 21.00 val. TV3 eteryje – ilgai laukta premjera – tarptautinis Lietuvoje ir Gruzijoje kuriamas serialas „Vyno kelias“ su tokiais garsiais aktoriais kaip Andrius Bialobžeskis, Algirdas Gradauskas, Agnė Grudytė, Inga Valinskienė, Liubomiras Laucevičius, Renata Kutinaitė, Saulius Balandis, Vidas Petkevičius ir kt. Dramatiškas, kriminaliniais prieskoniais pagardintas tarptautinis daugiaserijinis pasakojimas jau šį vakarą visus TV3 žiūrovus įtrauks į jaudinančią lietuvės ir gruzino meilės istoriją!

„Vyno kelio“ istorija prasidės labai netikėtai – jau premjerinėje istorijos dalyje vienas herojų kris pakirstas kulkos apleistame Lietuvos dvare, o tuo metu Gruzijos keliuose gims nauja gyvybė. Tokią istoriją pamatys visi žiūrovai, tačiau ją kiek kitaip – linksmai − prisimena „Vyno kelio“ personažus sukūrę aktoriai.

Kelyje prie Tbilisio, automobilyje, netikėtai prasidėjusį gimdymą teko suvaidinti aktorei R.Kutinaitei. Ji seriale „Vyno kelias“ kuria jaunos verslininkės Brigitos Lapienės personažą. Ši herojė su vyru Henriku (aktorius Rytis Saladžius) Tbilisyje vadovauja kelionių agentūrai, gyvena prabangiame name ir kuria laimingą šeimyninį gyvenimą. Netikėtai Gruzijos keliuose prasidėjęs gimdymas – tikrai ekstremalus išbandymas, kurį teko patirti Renatai!

„Gimstamumo statistika rodo, kad berniukai mėgsta pasibelsti anksčiau laiko. Štai ir Brigitos sūnus nusprendė gimti kelyje!“ – šypsosi aktorė, realiame gyvenime auginanti ketverių dukrytę.

Jautriai ir įtikinamai gimdymo sceną suvaidinusi R.Kutinaitė sako bandžiusi prisiminti tikrąją gimdyvės būseną. „Realiame gyvenime gimdyti tokiomis ekstremaliomis sąlygomis neteko, tad filmuojant gimdymo sceną prireikė pasistengti. Bandžiau prisiminti viską, ką anksčiau esu patyrusi. Tačiau situacija buvo gana juokinga: aš vaitoju, „gimdau“, o gruzinai, susmeigę akis man žemiau pilvo, kažką garsiai šūkčioja ir aptarinėja“, – juokėsi „Vyno kelyje“ gimdyvę įkūnijusi Renata.

Šalikelėje vykę „intymūs“ filmavimai traukė ir pravažiuojančių žmonių dėmesį. Bet, anot lietuvės, niekas neapsigavo, nepamanė, kad gimdymas tikras, ir pagalbos nesiūlė. „Linksma buvo ir tai, kad mano kūdikį ‚suvaidino‘ lėlė, kuri paversta į šoną – verkė. Šį filmavimą tikrai įsiminsiu visam laikui, nes sužinojau, ką reiškia atsidurti greitosios pagalbos automobilyje. Tokios patirties savo gyvenime iki tol dar nebuvau turėjusi“, – kalbėjo R.Kutinaitė.

Tarptautinis serialas „Vyno kelias“ pirmadieniais−ketvirtadieniais 21.00 val. tik per TV3!

Skaitykite daugiau