Vyrai virtuvėje: desertai Moters dienai

Šokoladiniai saldainiai su graikiniais riešutais / Astos Černės nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Kiekviena moteris mėgsta nuoširdų dėmesį, džiaugiasi maloniais komplimentais ir mažomis mielomis dovanėlėmis. Ypač, jei viso to sulaukia iš brangių, artimų žmonių, mylimų vyrų.

Nežinia, kiek tiesos yra posakyje „kelias į vyro širdį eina per skrandį“, bet mes tikrai žinome, jog skaniu maistu galima pakerėti ir moteris. O jei tai bus saldūs, burnoje tirpstantys ir lig dangaus pakylėjantys desertai... Patikėkite, daugelio moterų širdys tirpsta dėl jų ne mažiau nei dėl puokštės gėlių. Be to, vyro rankomis pagamintas skanėstas tikrai paliks nepalyginamai didesnį įspūdį nei kvietimas į restoraną.

Išbandykite! Moters dieną nustebinkite savo mylimąsias, paruošdami desertą. Paprastą, greitą ir lengvą – tikrai nesiūlome Jums užsidaryti virtuvėje kelioms valandoms, bandant perprasti sudėtingų receptų vingrybes. Priešingai – norime Jus įtikinti, kad net labai lengvai ir labai greitai galite savo mylimajai paruošti tokią saldžią dovaną, nuo kurios ji sekundei praras amą, o širdis nusiris į kulnus...

Vyrai, prisiminkite – moterims reikia paprastų dalykų. Ir meilę, ir pastangas, kurias sudėsite ruošdami desertą, moterys dažnai įvertins labiau nei kokį nors pirkinį. Sužavėkite savo antrąsias puses. O gal net priverskite Jus įsimylėti iš naujo!


Taip, suprantame – dėžutę ledų nupirkti prekybos centre būtų kur kas paprasčiau. Bet, patikėkite, naminius ledus pagaminti gali būti beveik taip pat paprasta kaip nusipirkti parduotuvėje! Sugaišite vos 10 minučių ir vėliau galėsite džiaugtis savo mylimosios komplimentais. Nes šie ledai tikrai puikūs – saldūs, su puikiai jaučiamu kavos aromatu bei skoniu, pagardinti šokolado gabalėliais.

{recipe|4119}

Stiklinėse sluoksniuoti desertai – vienas iš paprasčiausių desertų, tačiau jų išvaizda dažnai gali būti apgaulinga: pavyzdžiui, nors šį desertą paruošite vos per kelias minutes, stiklinės bus gražios, elegantiškos ir vertos dešimties balų! Svarbiausia – net jei esate visiškas virtuvės naujokas, suklysti čia tiesiog nėra kur ar kaip. Pasiruoškite produktus ir sluoksniuokite juos vieną po kito gražiausiose savo stiklinėse. Ir viskas!

{recipe|4120}

Moterys gali turėti daug draugų, bet šokoladas visuomet išliks vienas iš pačių geriausių; jos gali turėti labai daug silpnybių, bet šokoladas visada bus viena iš didžiausių. Todėl, pasirinkę savo mylimąją nustebinti naminiais šokoladiniais saldainiais, tikrai neapsiriksite. Tai vienas iš desertų, nuo kurių linksta kojos ir svaigsta galva: gausiai šokoladinis, labai nuodėmingas, labai saldus... Beje, šokoladas puikiai žinomas kaip afrodiziakas. Kas gi galėtų paprieštarauti, kad tai – ne idealus desertas Moters dienai paminėti? O jei dar ruošti Jūsų rankomis, šie paprastučiai saldainiai tikrai bus pati geriausia (ir saldžiausia, ir skaniausia!) dovana.

{recipe|4121}
Skaitykite daugiau