Vyro ieškanti 4 vaikų mama B.Jakučionytė: „Jei norite rimtų santykių – seksas tik po pusės metų“

Birutė Jakučionytė / Asmeninio albumo, LNK ir Marko Ceckanovičiaus nuotr.
Birutė Jakučionytė / Asmeninio albumo, LNK ir Marko Ceckanovičiaus nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-11-03 16:17
AA

10 metų Anglijoje gyvenanti Birutė Jakučionytė neslepia po skyrybų ieškanti naujų santykių pažinčių programėlėse. Ji sako, kad Anglijoje ir Lietuvoje požiūris į moteris labai skiriasi.

„Jeigu aš, 4 vaikų mama, Anglijoje esu labai populiari, tai Lietuvoje man vyrai tiesiai šviesiai sako – tavo 4 vaikų aš neišlaikysiu“, – požiūrį į moteris Anglijoje ir Lietuvoje palygino B.Jakučionytė.

Savo patirtimi partnerio ieškanti keturių vaikų mama pasidalijo televizijos laidoje „Bučiuoju. Rūta“, rašoma LNK televizijos pranešime spaudai.

„Jei norite rimtų santykių – seksas tik po pusės metų“, – teigė B.Jakučionytė.

Birutė Jakučionytė / Asmeninio albumo nuotr.

Birutė ironizavo, kad Lietuvoje moterys iš vedybų rinkos iškrenta jau sulaukusios 25 metų.

Su ja sutiko ir buvęs modelis, verslininkė, 36 metų Simona Starkutė.

„Lietuviai vyrai moterims kelia daugybę reikalavimų: ir graži, ir protinga, ir šeimyniška, ir jauna, ir veikli. O moterys iš vyrų reikalauja labai mažai: kad uždirbtų, negertų ir nemuštų“, – kalbėjo Simona.

Simona Starkutė / LNK stopkadras

Abi pašnekovės pripažino, kad nepaisant XXI amžiaus, moteriai Lietuvoje geriau būti išsiskyrusiai negu netekėjusiai.

Laidos kūrybinė komanda apsilankė ir vadinamuosiuose greituose pasimatymuose, kuriuose šįkart rinkosi vieniši, 35-45 metų amžiaus žmonės. Juose meilės ieško tie, kurie išbandė viską, bet iki šiol nepasisekė. Pasimatymuose dalyvauja apie 10 vyrų ir 10 moterų, o vienam pasimatymui skiriamos 4 minutės. Per jas turi pajusti, ar priešais sėdintis žmogus tau įdomus. Jei taip, pasikeiti telefono numeriais, jei ne – keliauji prie kito kandidato.

Viena iš greitų pasimatymų dalyvių neslėpė, kad Lietuvoje išties sunku rasti gerą ir rimtą vyrą santuokai: „Visi geri vyrai yra gerose šeimose.“

Amžius meilės paieškose taip pat svarbus. Anot pašnekovės, kai esi perkopusi 30 metų ribą, niekada nebuvai ištekėjus ir neturi vaikų, vyrai traktuoja, kad tokiame amžiuje moterys turi vienintelį tikslą – vyrą suvystyti.

„O jei buvai ištekėjusi ir turi vaikų, vyrai mano, kad tuomet jau nebespausi būsimo partnerio vesti ir susilaukti vaikų, mat jau jų turi“, – kalbėjo pašnekovė.

„Bučiuoju. Rūta“ – ketvirtadienį 20 val. per LNK.

Simona Starkutė: vyrai ieško pasiturinčių moterų

„TikTok“ išpopuliarėjusi Birutė Jakučionytė (10 nuotr.)
+4