Vyro istorija. „Tai buvo aklas pasimatymas per Valentino dieną...“

Pasimatymas / „Shuterstock“ nuotr.
Pasimatymas / „Shuterstock“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2014-05-11 19:00
AA

Pirmoji pažintis žavi savo paslaptingumu ir netikėtumu. Išties keista, kokį didelį artumą gali pajusti žmogui, kurio realybėje niekuomet nesi sutikęs. Tai įrodo ir mūsų skaitytojo Artūro papasakota internetinė pažinties istorija...

Sakoma, kad gyvenimas kupinas netikėtumų. Niekada nežinai, kokį žmogų ir kada jį sutiksi.

Mano pirmoji artima pažintis su priešinga lytimi įvyko, kai man buvo 19 metų. Tuo metu studijavau universitete. Dažnai tekdavo rašyti kursinius, rašto darbus, todėl daug laiko reikėdavo praleisti prie kompiuterio. Kadangi žmogus nesugeba ilgai išlaikyti dėmesio ties rimtomis užduotimis, dažnai ieško pramogų internete, skaito naujienas. Todėl aš, kaip ir daugelis žmonių, ieškojau kažko, kas prablaškytų dėmesį.

Užklydau į vieną internetinį strateginį žaidimą. Nejučia vis labiau įsitraukiau į jį. Žaidime būdavo įdomu varžytis su kitais. Pažinau žaidimą, todėl nusprendžiau, kad galiu būti naudingas to žaidimo bendruomenei, tapdamas to forumo administratoriumi. Netikėtai po kurio laiko gavau laišką iš forumietės, kuri taip pat norėjo būti forumo administratore. Stengiausi jai padėti, ir kažkaip pamažu „įsibendravome“. Apsikeitėme Skype kontaktais, vėliau telefono numeriais. Taip smagu buvo bendrauti, kad kasdien stengdavomės susirašyti. Nutarėme susitikti.

Tiesa, pamiršau paminėti, kad ji buvo iš kito miesto. Todėl norėdamas geriau ją pažinti, vieną dieną pasiryžau nuvykti su ja susitikti. Išsirinkau vasario 14 dieną. Tai buvo nešalta žiemos diena, termometras rodė apie nulį laipsnių. Išvykau iš autobusų stoties, parašęs, kad atvažiuoju ir nekantrauju susitikti. Paprašiau, kad pasitiktų autobusų stotyje. Reiktų pažymėti, kad per bendravimo laiką nebuvome apsikeitę net nuotraukomis. Todėl tai buvo visiškai aklas pasimatymas.

Nežinojau, ką sutiksiu. Žinojau tik viena, kad širdis liepia susitikti. Išlipęs iš autobuso, neradau jokios merginos. Ji vėlavo. Nuėjau į šalia esančią kavinę. Už kelių minučių ji paskambino ir paklausė: „Kur esi?“ Išėjęs iš kavinės, pamačiau merginą, kuri puolė į mano glėbį, ir mudu apsikabinom. Nors apsikabinimas truko kelias akimirkas, tačiau jos rankos, sklindanti vidinė šiluma pažadino mano paslėptus jausmus. Tik apsilankę jau minėtoje kavinėje, nužvelgėme vienas kitą. Prieš mane sėdėjo tikra gražuolė, plačia nuostabia šypsena, spindinčiomis akimis. Negalėjau tikėtis net kažko geresnio. Manau, ją įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio. Pasimatymas truko visą dieną, o vakare grįžti namo jau nebesinorėjo.  Po to aklo pasimatymo buvo dar keli, kurie man labai patiko. Su ja jausdavausi laimingas, ypatingas. Anksčiau kažko trūko, o dabar mano vidus buvo užpildytas.

Deja, ši draugystė buvo neilga ir po pusmečio nutrūko. Štai tokia, man gan liūdnai pasibaigusi mano pirmoji artima pažintis su priešinga lytimi. Šią istoriją norėčiau pabaigti vienos knygos eilėraščiu, kuris man siejasi su šia išgyventa pažintimi:

Prisimenu tave, kaip saulės atšvaitais man mirguliuoja jūra,
Prisimenu tave, kada blausus mėnulis į šaltinį žiūri.
Esu su tavim, nors tu toli išties.
Esi man artima...
Saulutė leidžias, netrukus žvaigždės švies.
O, kad tu būtum čia...

Artūras


Dėkojame istorijos autoriui už atvertą širdį ir dovanojame „Cascada“ (www.cascada.lt) įsteigtą prizą – „Trind“ nagų priežiūros rinkinį su keratinu. Rinkinį sudaro: atstatomasis nagų balzamas su keratinu, apsauginis nagų lakas su keratinu ir odelių balzamas. Rinkinio vertė – 108 Lt.

„Trind“ nagų priežiūros rinkinys su keratinu / „Cascada“ nuotr.

Dėmesio! Kaip atsiimti prizą, rašykite el. paštu [email protected]

P. S. LABAI PRAŠOME ISTORIJAS RAŠYTI TIK LIETUVIŠKOMIS RAIDĖMIS!

Savo istorijas ir pasakojimus siųskite mums elektroniniu paštu [email protected], portale publikuotų istorijų autoriai bus apdovanoti prizais.