Vyrų nuomonė: baisiausios šių metų vasaros moterų aprangos detalės

Vyriškas stilius / „Fotolia“ nuotr.
Vyriškas stilius / „Fotolia“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2017-07-29 12:00
AA

Tai, kas šią vasarą madinga, nebūtinai kiekvienam iš mūsų yra gražu. Šįkart teiraujamės vyrų, kokios šios vasaros aprangos tendencijos jiems atrodo ne itin gražios. Štai jų atsakymai!

Masyvi pakulnė atrodo lyg pririštos plytos po batais. Seksualūs ir grakštūs bateliai virsta sunkiu ir masyviu kroviniu, kurį moterys tempia iš paskos.

Mada skuba pašėlusiu greičiu. Tai, kas madinga vieną vasarą, nebemadinga kitą, ir atvirkščiai. Tiesa, ta, kad ne visos mados tendencijos tinka kiekvienai iš mūsų, turime atsirinkti tai, kas tinka mums. Tačiau šįkart klausime vyrų, kas, jų manymu, iš šių vasaros aprangos detalių nėra gražu. O Juk neretai būna taip, kad vyrų ir moterų nuomonės skiriasi.

Aukštapadės basutės

Simas (30 m.) sako nesuprantantis aukštapadžių basučių mados, jam platformos asocijuojasi su plytomis, pririštomis prie basučių padu: „Masyvi pakulnė atrodo lyg pririštos plytos po batais. Seksualūs ir grakštūs bateliai virsta sunkiu ir masyviu kroviniu, kurį moterys tempia iš paskos.“ Vyras mano, kad su tokiomis yra labai sunku vaikščioti, kur kas sudėtingiau nei su įprastais aukštakulniais.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vestuvių dovanos: etiketo, sąžinės ar galimybių reikalas?

Marni basutės / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Mėlyni plaukai

Ričardas (22 m.) sako, kad jam sunku spręsti apie merginų aprangos stilių, nes jei mergina graži – jai viskas tinka. Tačiau teigia negalintis grožėtis mėlynais, rožiniais ar ryškiai žaliais plaukais: „Vis pamatau kokią nors merginą mėlynais plaukais. Nesuprantu, iš kur tokia mada – atrodo taip, lyg kas nors rašalo ant galvos būtų užpylęs.“

Jam antrina ir draugas Tadas (22 m.): „Tikrai. Aš irgi nesuprantu, kaip merginoms šauna į galvą taip darkytis. Po dažymo mėlyna greitai išblunka ir atrodo dar baisiau.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Santykių krizė – ne tik po trejų metų. Skirtis ar bandyti įveikti?

Demi Lovato / „Scanpix“/„Sipa Press“ ir AFP nuotr.

Šlepetės

Audrius (35 m.) sako, kad jam nėra gražu šlepetės, kurios šią vasarą madingos. „Atrodo, kad moteris išėjo tiesiai iš namų ir pamiršo apsiauti batus. Prabangios šlepetės vis tiek yra šlepetės. Kaip ir prabangūs treningai vis tiek yra treningai“, – samprotavo vyras.

„Salt Concept“ batai / Gamintojų nuotr.

Retro maudymosi kostiumėlis

Algirdas (18 m.). Vaikinas, paklaustas apie tai, kokios moterų stiliaus detalės jam neatrodo gražios šią vasarą, atsakė, kad senoviški maudymosi kostiumėliai. „Man gražu atskiras maudymosi kostiumėlis, yra gražių ir vientisų. Tačiau šįmet paplūdimyje tikrai mačiau ir tokių, kurių apatinė dalis kažkaip per aukštai – atrodo gana keistai ir neįprastai. Galiu pasakyti, kad tai kažkokia senovinė mada. Tokius turi, atrodo, tik bobulytės.“

„Miu Miu“ / Vida Press nuotr.

Drabužiai-maišai

Karolis (40 m.) pasakojo, kad jam sunku suprasti dabartinę madą, ypač tai, kai moterys apsirengia per plačius drabužius.

„Atrodo, kad jos tiesiog paskęsta per didelėse suknelėse, marškiniuose. Nežinau, gal jos nori paslėpti trūkumus, tačiau per plačios suknelės neatrodo patraukliai. Nors, aišku, gražu, kai moteris apsirengia vyriškus marškinius ir jie jai atrodo per dideli, tačiau tai – visai kitas dalykas.“

Sijonkelnės

Marius (28 m.) aiškina, kad nors ir nesupranta mados tendencijų, tačiau jam vienas baisiausių drabužių šį sezoną – sijonkelnės. „Tas drabužis, kurį net sunku apibūdinti: tai nei kelnės, nei sijonas, net pavadinimo šio drabužio nežinau, tačiau jį tikrai galima įrašyti į baisiausiųjų sąrašą. O keista, kad mieste galima pamatyti visai nemažai merginų, vilkinčių šį drabužį. Aišku, gal aš nenusimanau mados tendencijų, tačiau man tai nėra gražu“, – atvirai nuomonę išsakė vyras.

Pilki medvilniniai „Chicnova“ marškinėliai, laukiniais raštais marginti Victoria Beckham bateliai, tamsaus smėlio spalvos „Numero Ventiuno“ sijonkelnės. / Gamintojo nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE: Senovės grožio triukai, kuriuos naudojame ir dabar

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!