VYRŲ NUOMONĖ. Moterų elgesys socialiniuose tinkluose – nepakenčiamas

Mergina. / Fotolia nuotr.
Mergina. / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
A
A

Retas per dieną bet pusvalandžio nepraleidžiame socialiniuose tinkluose. Mėgstame dalytis dienos įspūdžiais, nuotraukomis, juokingais filmukais. Tačiau vyrų ir moterų elgesys socialiniuose tinkluose skiriasi. Sužinokime, koks mūsų, moterų, elgesys labiausiai glumina vyrus.

Edvinas (43 m.): „Niekada nesuprasiu moterų aistros fotografuoti save ir tas nuotraukas kelti į feisbuką. Suprantama, reikalinga profilio nuotrauka, nes nieko negali būti kvailiau už kačiukus ir gėlytes vietoj žmogaus veido, tačiau pakanka vienos nuotraukos. Nereikia jos keisti kasdien po du kartus ir laukti laikų, pagyrų. Manau, poreikį nuolat save fotografuoti jaučia menkos savivertės moterys – keli laikai ir komentarai laikinai kilsteli jų savivertę.“

Adomas (25 m.) įsitikinęs, kad už asmenukes daug blogiau yra į feisbuką kelti vaikų nuotraukas. „Ypač didelė manija viešinti vaikų nuotraukas moteris ištinka tuoj po gimdymo. Tuomet kartu su naujai iškepta mamyte jos kūdikio raidą stebi visi draugai: apsivertė, nusišypsojo, ropoja, kakoja... Palikite tuos vaikus ramybėje! – sako pašnekovas. – Na, o visų baisiausia, kai mamos įdeda nuogų vaikų nuotraukas į socialinį tinklą. Visi turime tokių nuotraukų, ir mus tėvai nuogus fotografuodavo, bet tos nuotraukos tikrai neskirtos keliauti po plačiuosius interneto vandenis.“

Mergina valgydama naršo telefone.
Mergina valgydama naršo telefone. / Fotolia nuotr.

Tomas (30 m.): „Klaikiausia feisbuke yra išvysti bendrą vyro ir moters feisbuko paskyrą. Beveik nekyla dvejonių, kad tokios idėjos autorė yra moteris, – mano pašnekovas. – Ar žinote, kad bendro socialinio tinklo profilio kūrimas apskritai prieštarauja socialinių tinklų nuostatams, su kuriais yra sutinkama kuriant anketą? Kitaip tariant, tokia anketa bet kada gali būti pašalinta iš socialinio tinklo, nes pažeidžia naudojimo taisykles.

Kiek yra tekę matyti tokių profilių, dažniausiai jie bendrauja rašydami su daugybe gramatinių klaidų. Tai rodo, kad paskyra priklauso neišsilavinusiems, nekvalifikuotą darbą dirbantiems žmonėms...

Mano manymu, tokia (tikriausiai moters) iniciatyva kurti bendrą profilį yra grįsta nepasitikėjimu ir pavydu, tarsi saugumo garantas, jog antroji pusė neis į kairę.“

Pijus (18 m.): „Visi žinome, kad moterys jautresnės, taip pat ir tai, kad savo jausmus jos lengviau reiškia žodžiais, nei dauguma vyrų. Tačiau ištisos „paklodės“ emocionalaus teksto feisbuke man atrodo keistai. Ypač tokie įrašai, kurie skirti konkrečiam žmogui, pažymėtam tame įraše (mamai, vyrui ir pan.). Jei nori tam žmogui išlieti širdį, gal geriau tai padaryti asmeniškai? Manau, kad ir jam bus maloniau, ir aplinkiniai nesijaus nejaukiai netyčia pradėję skaityti intymius žodžius. Nežinau, ar moterys siekia pasipuikuoti – „žiūrėk, kokie mes šilti žmonės, kokie artimi“ ir pan., ar siunčia visai kitokią žinutę – „tegul ta Akvilė iš vyro darbo žino, kaip mes su vyru mylim vienas kitą“... Apgailėtina.“

Marius (37 m.) labiausiai susierzina socialiniuose tinkluose išvydęs maisto nuotraukas. „Vyrai tikrai nefotografuoja kiekvieno kavos puodelio ir sušių lėkštės, bet moterys gali fotografuoti pusryčius, pietus vakarienę, užkandžius, sveikus kokteilius, alkoholinius gėrimus, desertus... Ir būtinai su infantiliu prierašu „niam niam“, – piktinasi vyras. – Na, tikrai niekam neįdomu, ką kiti valgo. Tik gaištamas laikas, o ir maistas, ko gero, atvėsta begaudant tobulą kadrą. Moterys, būkit protingesnės!“

Artūras (32 m.): „Tikriausiai labiausiai pyktis ir juokas tuo pat metu ima išvydus netikrus moterų komentarus ir apgailėtinas pagyras po kitų moterų nuotraukomis. Ar tikrai jums „neina atpažinti“ geros draugės, kuri 3 cm pasitrumpino plaukus, o antakius pasiryškinusi kaimynė staiga tapo „kaip Holivudo žvaigždė“? Nesuprantu, kaip pačioms šiuos komplimentus gaunančioms moterims gali būti malonu. Juk akivaizdu, kad pagyras žarstančios draugės meluoja.“

Alvydas (45 m.) nori visų moterų paprašyti nesidalinti kvailomis žinomų ir nežinomų žmonių citatomis užrašytomis neskoningame fone ir, žinoma, su daugtaškiais kone po kiekvieno žodžio. „Taip darydamos atrodote labai neprotingai. Jei jau kažką cituojate, bent jau nepažymėkite prie įrašo savo mylimų vyrų. Pagailėkite jų“, – sako jis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vyrų nuomonė. Kas šeimoje turi daugiau uždirbti?

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje