„Vyšnių“ narė Aistė Volkova pristato jautrią dainą apie motinystę: skyrė savo dukrai Airai

Aistė Volkova ir jos dukra Aira /  Ievos Markūnaitės nuotr.
Aistė Volkova ir jos dukra Aira / Ievos Markūnaitės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-05-19 17:09
AA

Popgrupės „Vyšnios“ narė Aistė Volkova pristato naują dainą „Taip ir darau“. Daina, skirta dukrai Airai, atskleidžia nuoširdžius motiniškus jausmus.

Ragina branginti kiekvieną minutę

Naujoji daina „Taip ir darau“ pasakoja apie kasdienius mamos ir dukters išgyvenimus. Dainos esmė – vertinti visas akimirkas, net ir tas, kurios kartais būna sunkios. Pasak Aistės, pavargti nuo nuolatinio dėmesio reikalavimo yra normalu, tačiau tėvai neturėtų nustoti džiaugtis šia nepakartojama patirtimi, nes laikas bėga greitai ir mūsų mažyliai nenumaldomai virsta savarankiškais žmonėmis.

„Taip ir darau“ – tai ne tik daina, bet ir priminimas visiems tėvams branginti kiekvieną akimirką su savo vaikais. Kol jie maži ir jiems reikia mūsų, turėtume skirti jiems visą savo dėmesį ir meilę, nes laikas bėga negailestingai – vieną dieną jie užaugs ir mūsų dėmesio jiems reikės vis mažiau“, – pasakoja Aistė.

Aistė Volkova / Ievos Markūnaitės nuotr.

Supras visos mamos

„Gyvenimas yra trapus. 2018 m. sunki liga pasiglemžė mano mamą, o 2022-aisiais buvau apdovanota gyvenimo stebuklu – pati tapau mama. Aira man yra didžiausia dovana gyvenime. Niekada negalėjau tikėtis tokios nuostabios dukros“, – prisipažįsta Aistė.

Aistės Volkovos dukra Aira / Ievos Markūnaitės nuotr.

„Dainos žodžiais stengiausi atliepti daugelio mamų jausmus buitinėse situacijose. Motinystė – ne tik meilės, bet ir iššūkių bei sunkumų kupina rolė, visos mamos mane supras. Bet dėl vieno jos šypsnio esu pasirengusi padaryti bet ką“, – šiltai šypsosi dainininkė, žiūrėdama į savo dukrą, kuriai netrukus sueis dveji.

„Su savo mergaite einame pasivaikščioti, ji sako, mama, pavargau, panešk mane, taip ir darau, taip ir darau“, – dainuoja Aistė Volkova.

Paprasti žodžiai apie kasdienes situacijas atskleidžia motinos pasirengimą visada būti šalia savo vaiko ir patenkinti jo poreikius.

Dainos klipe dalyvauja Aistės įkurtos modelių mokyklos „MPodiumas“ vaikai su savo mamytėmis. Klipo filmavimas tapo jaudinančia patirtimi visiems dalyviams, jame atsiskleidžia nuoširdus mamų ir vaikų ryšys.

Aistės Volkovos klipo filmavimas / Ievos Markūnaitės nuotr.

„Mano mergaitė, jau nebe maža, ji sako, mama, nesupranti, mama, ne taip tu darai, mama, atstok“, – skamba dainoje. Šie žodžiai atskleidžia neišvengiamą vaikų įžengimą į paauglystę ir pokytį jų santykiuose su tėvais.

Paleisdama į pasaulį dainą „Taip ir darau“, Aistė tikisi paliesti visų tėvų širdis.

Dainos klipas:

Aistės Volkovos dainos „Taip ir darau“ klipo filmavimas (10 nuotr.)
+4