Vytautas Mackonis „Šokiuose ant ledo“ žmoną Nataliją nustebino įteikdamas gėlių puokštę

„Šokių ant ledo“ akimirka / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sekmadienį repetuodamas savo pasirodymą trečiajai „Šokių ant ledo“ laidai Vytautas Mackonis nė neįtarė, kad ant ledo kartu su partnere Gintare Vostrecovaite jis taip ir nečiuoš: likus vos kelioms valandoms iki tiesioginio eterio čiuožėja patyrė traumą, todėl pasirodymą teko atšaukti. Vis dėlto publikai V.Mackonis laidos metu pasirodė – ledu pračiuožė tam, kad pasveikintų savo žmoną Nataliją praėjusios Moters dienos proga.

Kojos traumą likus vos kelioms valandoms iki pasirodymo trečiojoje „Šokių ant ledo“ laidoje G.Vostrecovaitė patyrė repeticijos metu. „Ačiū Dievui, kaulas nelūžo, tačiau stipriai patempiau raiščius. Dėl to čiuožti negaliu. Gydytojas nuramino, kad po kelių dienų galiu bandyti autis pačiūžas ir čiuožti“, – paaiškino čiuožėja. Anot V.Mackonio, traumą partnerė patyrė atlikdama vieną iš dailiojo čiuožimo elementų.

Trečiojoje „Šokių ant ledo“ laidoje – dalyvių pasirodymai jausmų tema (82 nuotr.)
+76

Kadangi pasirodymą balsuoti norintiems žiūrovams išvysti vis tiek reikėjo, jiems parodytas poros repeticijos įrašas – netobulai nufilmuotas, nepilnai sustyguotas. Tačiau įvertinti jį galima, o komisija taip ir padarė: skyrė porai 22 balus iš 24 galimų. Pora savo pasirodymo metu vaizdavo rutiną.

Vytautas ir Natalija Mackoniai / LNK nuotr.

Peržiūrėjus šio jųdviejų pasirodymo įrašą ledo arenoje įsivyravo tyla: nors komisija čiuožėjus ne tik išgyrė, bet ir guodė, kad trauma visai nėra rimta ir jau artimiausiu metu pora galės tęsti pasirodymus ant ledo, V.Mackonio ir G.Vostrecovaitės nuotaika vis tiek išliko slogi.

Taisyti atmosferą suskubo pats V.Mackonis: artimiausias sau moteris – mamą, žmoną Nataliją ir vos lapkritį gimusią dukrelę Penelopę – jis pasveikino praėjusios Moters dienos proga.

„Mamai ir dukrelei siunčiu po bučkį – žinau, kad jos dabar sėdi prie televizijos ekranų“, – žvelgdamas į televizijos kamerą sakė V.Mackonis. Tuo tarpu publikos gretose sėdėjusią žmoną Nataliją pasveikino romantiškiau: įteikė jai didelę puokštę gėlių ir apdovanojo saldžiu bučiniu. Tokį V.Mackonio poelgį publika įvertino gausiais aplodismentais, pati Natalija, akivaizdu, tokio vyro akibrokšto nesitikėjo.

Vytautas ir Natalija Mackoniai / LNK nuotr.
Skaitykite daugiau