W.Smitho knygą Vilniuje pristatęs DJ Mamania: „Pirmąjį mano pasirodymą užkūrė kultinė jo daina“

Willo Smitho biografinės knygos pristatymas Vilniuje / Renginio organizatorių nuotr.
Willo Smitho biografinės knygos pristatymas Vilniuje / Renginio organizatorių nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-16 13:02
AA

Užvedančiais repo ir hiphopo miksais garsėjantis DJ Mamania naujausią pasirodymą dedikavo Holivudo žvaigždės Willo Smitho kūrybai, taip pristatydamas įkvepiančią vieno žinomiausių pasaulio aktorių knygą „Will. Autobiografija“.

Sukauptą gyvenimo išmintį ir niekur negirdėtus asmeninio bei profesinio gyvenimo faktus atskleidžiančioje knygoje W.Smithas atvirai pasakoja istoriją, kurioje nemažą dalį užima ir jo jaunystės laikotarpis, kai jis tapo populiarus repo atlikėjas ir skynė „Grammy“ apdovanojimus būdamas dueto DJ Jazzy Jeff & The Fresh Prince nariu.

Būtent minėto dueto kūrinys DJ Mamania primena didžėjaus karjeros pradžią.

„Mano pirmasis DJ pasirodymas įvyko lygiai prieš 30 metų. Tuomet buvau vos 15-os ir dėl patirto streso ne daug ką pamenu. Tai normalu. Tačiau vienas grotas kūrinys visam gyvenimui įsirėžė į atmintį. Tai buvo Jazzy Jeff & The Fresh Prince „Boom! Shake The Room“. Iki šiol akyse išliko vaizdas kaip šokantys bandė atkartoti tą patį mojavimą rankomis, kuris buvo ir dueto klipe“, – pirmojo savo mikso iki šiol nepamiršta DJ Mamania.

Kaip rašoma pranešime spaudai, Vilniaus bare „Sanatorija“ DJ Mamania susirinkusiems padovanojo specialų dviejų valandų miksą pagal legendinius Willo Smitho ir DJ Jazzy Jeff & The Fresh Prince kūrinius.

Willo Smitho biografinės knygos pristatymas Vilniuje / Renginio organizatorių nuotr.

Knygoje Holivudo žvaigždė atveria širdį

Neseniai leidyklos „Eugrimas“ Lietuvoje išleistoje biografinėje knygoje „Will. Autobiografija“ Holivudo žvaigždė atveria savo širdį ir pasakoja savo gyvenimo istorijos kelius ir klystkelius, kaip Filadelfijoje gimęs vaikis tapo muzikos ir kino superžvaigžde, vaidinusia tokiuose filmuose kaip „Vyrai juodais drabužiais“, „Pašėlę vyrukai“, „Nepriklausomybės diena“, „Aš esu legenda“, „Ali“. Už filme „Williams metodas“ („King Richard“) įtaigiai atliktą teniso legendų seserų Williams tėvo vaidmenį W. Smithas įvertintas „Oskaro“ statulėle.

„Oskarų“ ir „Grammy“ statulėlių savininkas nuoširdžioje autobiografijoje prisipažįsta, kaip siekė savo laimės, kodėl 50-mečio proga sugalvojo šokti su lynu iš sraigtasparnio virš Didžiojo kanjono? Kodėl savo dainose nustojo vartoti keiksmažodžius ir kaip susitiko su legendiniu boksininku Muhammadu Ali bei pasikalbėjo su vienu iš kovos prieš apartheidu vadovų, pirmuoju juodaodžiu Pietų Afrikos Respublikos prezidentu Nelsonu Mandela.

Didelė autobiografijos dalis skiriama ir asmeniniams W.Smitho išgyvenimams – santykiams su griežtu tėvu, išsilavinimu besirūpinusia mama, meilės santykiams ir savo trijų vaikų auklėjimui. Padedamas pasaulinio bestselerio „Subtilus menas nekrušti sau (ir kitiems) proto" autoriaus Marko Mansono, aktorius dalijasi savo patirtimi, kaip suvaldyti emocijas, tapti laimingesniu ir geresniu.