Winona Ryder teisme stojo ginti Johnny Deppo: prisiminimai prasilenkia su kaltinimais

Winona Ryder ir Johnny Deppas 1990 m. (kairėje)/Vida Press nuotr.
Winona Ryder ir Johnny Deppas 1990 m. (kairėje)/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-03-13 19:46
AA

Holivudo aktorė Winona Ryder stojo ginti šiuo metu savo buvusios žmonos Amber Heard smurtu kaltinamo Johnny Deppo.

JAV teismui, nagrinėjančiam Amber Heard ir Johnny Deppo bylą, serialo „The Stranger Things“ („Keisti dalykai“) žvaigždė teigė:

„Esu šokiruota, sutrikusi ir nuliūdusi. Taip  jaučiausi ir tuomet, kada pirmą kartą pamačiau, kuo kaltinamas Johnny.“

Winona Ryder paliudijo negalinti prisiminti nė vieno atvejo, kad būtų pamaniusi, jog Johnny – į smurtą linkusi asmenybė, juk ankstyvais 1990 metais Winona ir Johnny kurį laiką susitikinėjo.

Winona Ryder ir Johnny Deppas 1990 m. /Vida Press nuotr.

„Kad Johnny – žiaurus žmogus, negalėčiau net minties turėti. Viskas, ką apie jį pastaruoju metu girdėjau, visai nepanašu į vyrą, kurį mylėjau“, – sakė Winona Ryder.

Primename, kad Johnny Deppas šiuo metu su buvusia žmona Amber Heart bylinėjasi Didžiosios Britanijos ir JAV teismuose.

56-erių Johnny A. Heart Virdžinijos teisme pateikė 50 mln. JAV dolerių ieškinį. Johnny teigia, kad moters kaltinimai smurtu – siekimas jį pažeminti ir „išpešti“ naudos.

Amber Heard / Audrius Solominas

Aktoriaus teigimu, visą šią istoriją Heard sugalvojo savireklamos tikslais, taigi dabar turėtų sumokėti jam 50 milijonų JAV dolerių už šmeižtą, sugadintą karjerą ir sužlugdytą reputaciją. Deppo advokatai pateikė 87 namų vaizdo kamerų įrašus, patvirtinančius, kad išties agresorius buvo anaiptol ne Johnny.

Amber siekia, kad kaltinimai šmeižtu būtų atmesti. Atsakydama į Deppo ieškinį, pasidalijo neva jo nusiaubtos drabužinės nuotraukomis ir pateikė teismui medžiagos, patvirtinančios, kaip apsvaigęs nuo alkoholio ir kvaišalų Johnny ją mušė, smaugė ir kankino. Blaivus jis neretai pamiršdavo apie savo elgesį, o ji iš meilės tikėjo pažadais pasikeisti.

Heard irgi mini reputacijos nuostolius – po skandalingo skyrybų proceso daugybė žmonių kaltino ją melavus ir suklastojus mėlynes ant veido, ji prarado reklamos užsakymą, vaidmenį filme ir net sulaukė grasinimų. O juk stengėsi kovoti už gėrį – stojo prieš smurtą šeimoje.
Johnny Deppas ir Amber Heard (23 nuotr.)
+17