„Wolves“ šeimininkas G.Žiemelis stojo ginti neblaivų vairavusį R.Kaukėną: „Siūliau vairuotoją“

Gediminas Žiemelis ir Rimantas Kaukėnas / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Gediminas Žiemelis ir Rimantas Kaukėnas / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt, 15min
2023-05-06 13:48
AA

Alytaus „Wolves“ prezidentas, buvęs Lietuvos rinktinės ir Kauno „Žalgirio“ krepšininkas Rimantas Kaukėnas penktadienio naktį buvo prigautas policijos, kai išgėręs vairavo automobilį Vilniuje. Buvusį krepšininką nutarė ginti „Wolves“ šeimininkas Gediminas Žiemelis.

R.Kaukėną, kuris metus „Wolves“ užima prezidento pareigas, naujojo krepšinio klubo įkūrėjas Gediminas Žiemelis stojo ginti socialiniuose tinkluose.

„Avia Solutions Group“ vadovaujantis verslininkas savo įraše akcentavo ne R.Kaukėno sukeltą pavojų Vilniaus centre, o jo pastangas vadovaujant savo vardo paramos fondui.

„Žinote, nesu matęs nieko panašaus – Jis nuoširdus. Jis tikras. Jis nevaidina. Nekalbu apie komercinį/socialinį projektą „Wolves“, kas Jam kainuoja bemieges naktis ir didelį spaudimą už nesėkmes, spaudimą už įvairias nepagrįstas sąmokslo teorijas. Ir dėl ko jis visa tai daro? – dėl meilės krepšiniui. Dėl idėjos. Dėl tikėjimo. – apie R.Kaukėną rašė G.Žiemelis. – Tuomet tiki ir daugybė šalia Jo esančių žmonių. Beje, mes su jaunimu neatlygintinai sudėjome €4.2 M. Ir tai – ne mokesčių mokėtojų pinigai. Tai pinigai tų, kurie tiki šiuo projektu ir žmonėmis, tarp kurių, žinoma, Rimas užima vieną svarbiausių pozicijų. Vėlgi ta pati emocija, ir duoklė visuomenei, negalvojant apie naudą. Neteiskite Rimo, aš jam siūliau vairuotoją ir Jis dėl kaštų optimizavimo jo atsisakė ir, rezultate gavosi kaip gavosi.

Rimas yra DIDIS žmogus savo socialinės atsakomybės prasme. Šiandieną populiariosios „cancel kultūros“ principas čia neturėtų veikti: Jo uždirbtų karmos taškų puodas manau yra užpildytas su kaupu. Jis ir jo veikla – labai reikalinga mums visiems.“

Gediminas Žiemelis / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Primename, kad Rimantas Kaukėnas sulaikytas neblaivus prie vairo sustabdytas gavus pranešimą apie pavojingai manevruojantį „Porsche Cayenne“ automobilį.

„Šią naktį 0.30 val. buvo gautas pranešimas, kad A. Goštauto gatvėje pavojingai manevruoja automobilis. Vairuotojui buvo nustatytas 1,03 promilės girtumas“, – BNS sakė Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja.

Dėl įvykio pradėta administracinė teisena. R.Kaukėnui gresia bauda nuo 1,1 iki 1,5 tūkst. eurų.

Lėšas onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.„Rimanto Kaukėno paramos grupe“ fondo atstovai savo vadovo prasižengimo nekomentavo.

Pats 46 metų R.Kaukėnas išplatino atsiprašymo pareiškimą.

„Labai apgailestauju dėl savo poelgio. Suprantu, kad sukėliau pavojų kitiems, nuvyliau draugus , fondo ir klubo bendruomenes bei parodžiau netinkamą pavyzdį. Visų labai atsiprašau. Dėkoju pareigūnams už profesionalumą ir įvykdysiu paskirtas nuobaudas“, – feisbuke penktadienį parašė R.Kaukėnas.