„X Faktoriaus“ finalininkės paatviravo, kur išleistų laimėtus 15 tūkst. eurų

„X Faktoriaus“ finalistės  / Algio Kriščiūno nuotr.
„X Faktoriaus“ finalistės / Algio Kriščiūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-01-12 12:32
AA

Sekmadienį įvyks tai, ko su nekantrumu laukia visi projekto „X Faktorius“ žiūrovai. Beveik penkis mėnesiu trukęs muzikinis šou pasieks finišą. Po kelių dienų paaiškės tas, kurį vadinsime ketvirtojo sezono nugalėtoju. Kam atiteks šlovė, garbė ir 15 tūkst. eurų?

Pirmą kartą projekto istorijoje dėl nugalėtojo titulo rungsis tik merginos. Dėl publikos balsų kovos jauniausia projekto dalyvė Iglė Bernotaitytė, unikalaus balso savininkė Paulina Paulauskaitė ir reperės „Golden Age“. Kurioms pavyks sužavėti žiūrovus ir išplėšti pergalę?

Repeticijų salėje laiką leidžiančiai Paulinai vis dar sunku suvokti, kad ji pasiekė projekto superfinalą. „Dar visai neseniai buvau susigūžusi ir išsigandusi „X Faktoriaus“ atrankoje, dabar žengsiu pasitikėdama savimi į superfinalą“, – šypsosi mergina.

Paulina paskutines dvi savaites buvo praradusi viltį keliauti toliau. Merginai itin skaudu buvo kovoti dėl išlikimo, mat dėl pasirodymų, kurie nepatiko žiūrovams, ji labai stengėsi. „Maniau, kad žmonės manęs nebepalaikys, aš jiems nepatinku. O tada įvyko stebuklas... Aš buvau išgirsta! Labai daug repetuoju, noriu, kad mano pasirodymas sužavėtų žiūrovus. Tai paskutinis pasirodymas, todėl negaliu nuvilti savęs ir savo gerbėjų“, – sako „X Faktoriaus“ dalyvė.

Paulina Paulauskaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Jei pavyks laimėti 15 tūkst. eurų, Paulina įrašys kelias savo kūrybos dainas. „Dalyvaudama projekte labai pavargau. Todėl leisčiau sau atsipūsti. Skrisčiau atostogų į šiltus kraštus su visa šeima. Noriu jiems atsidėkoti už tai, kad visada buvo šalia manęs ir palaikė“, – pasakoja mergina.

„Golden Age“ narė Evelina Meidutė tikina apie laimėjimą dar negalvojanti, mat gali šou ir nelaimėti. „Kol neturėsiu pinigų rankose, negalvosiu, kur galėčiau juos išleisti“, – sako raudonplaukė. Na, o štai jos kolegė Gabrielė Urbonaitė laimėjimo atveju savo grupiokus pažadėjo nusivesti atšvęsti pergalės. „Kitus pinigus investuočiau į savo ateitį, gal nuspręsčiau pasirinkti dar vieną studijų kryptį“, – sako „Golden Age“ narė.

Reperių stovykloje nuotaikos prieš superfinalą puikios. Merginoms vis dar sunku patikėti, jog jos jau pasiekė superfinalą. „Labai savimi didžiuojamės, pasiekėme tai, apie ką svajoja visi projekto dalyviai. Sunku apibūdinti mūsų emocijas. Norisi šaukti, juoktis ir verkti iš laimės. Tikrai nesitikėjome, kad taip toli nužengsime. Jei pavyks laimėti projektą, pasijausime lyg pasakoje, gražiausiame sapne“, – šypsosi reperės.

Paulina Paulauskaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Septyniolikmetė Iglė Bernotaitytė prieš superfinalą jaudinasi mažiau nei prieš kitas tiesiogines transliacijas. Net nesvajojusi būti tarp trijų geriausiųjų jau sekmadienį Iglė kovos dėl laimėtojos vardo. „Tai, kad esu superfinale, leidžia man šiek tiek nusiraminti. Jei laimėčiau, pinigus pasidėčiau į banką. Tada pusę metų gyvenčiau taip, kaip gyvenau iki šiol, sugalvočiau, ką daryti su pinigais. Vieną žinau – tikrai išvykčiau į egzotišką kelionę su savo šeima ir susirasčiau gerą vokalo mokytoją. Jei jau turiu talentą dainuoti, reikia jį puoselėti“, – sako mergina.

Paulina Paulauskaitė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.