„X faktoriaus“ nugalėtojai „Mando“: apie mamos replikas, žvaigždžių ligą ir naują etapą

Grupė „Mando“ – Antoine'as Wend ir Mindaugas Pundzius / TV Manija ir BNS nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Dėl žaviojo prancūzo Antoine'o ir santūriojo lietuvaičio Mindaugo dueto „Mando“ šių metų projekte „X faktorius“ iš susižavėjimo dūsavo begalė žiūrovų, tad nenuostabu, kad laimėjo būtent jie. Duetas mielai dalijasi savo kelio į sėkmę užkulisiais.

Laidoje „Pasaulis pagal moteris“ duetas pasakojo, kodėl vokalą studijavęs Mindaugas nedainuoja, ir kaip Lietuvoje atsidūrė architektūrą baigęs prancūzas Antoine'as, kurio gimtąja kalba dainuojamos baladės užkariavo lietuvių širdis.

Šiandien duetas mėgaujasi laimėjimu ir, žinoma, šlove, tačiau žvaigždžių liga jiems negresia, nes, pasak Antoine'o, jis tebesijaučia kaip žmogus, norintis dainuoti ir kurti. Nuo šios aistros jo neatbaidė nei ilgas kelias į laimėjimą, nei architektūros studijos, nei prieš tai buvusios nesėkmės.

Šis duetas jau pirmuoju pasirodymu pavergė ne tik žiūrovų, bet ir komisijos narių širdis – jiems šie plojo atsistoję. Tačiau Mindaugas neslepia, kad pradėjęs savo kelią projekte nemanė, kad jiedu laimės. Jis tikėjosi pasiekti finalą, tačiau didelių vilčių į laimėjimą nedėjo. Ir suklydo.

Šiandien Mindaugas dėkingas projektui, atnešusiam į jo gyvenimą daug naujų pažinčių, galimybių, ir, žinoma, koncertų.

Mando / V.Domkutės nuotr.

Architekto svajonė

Antoine'as papasakojo apie pirmąją dainą, kurią kartu su Mindaugu dainavo „X faktoriaus“ scenoje. Jos istorija išties įspūdinga, o žodžiai – gilūs ir prasmingi. Duetas puikiai perteikė šią dainą žiūrovams, kurie, nesuprasdami nė žodžio, jautė kūrinio emocijas kiekviena ląstele.

Prancūzas atviras – iki šlovės teko nueiti netrumpą kelią. „Geriausia mokykla man būdavo vonia ir virtuvė. Mano mama visada sakydavo – Antoine'ai, nustok dainuoti, nenormalu yra visą laiką dainuoti. Bet aš esu įkyrus – dainuoju visada. Ji man sakė, kad nueiti pas psichoterapeutą, nes nėra normalu tiek daug dainuoti. Bet taip aš repetuodavau mamos namuose“, – pasakojo Antoine'as.

„Mando“

Jis laidos žiūrovams taip pat atskleidė, kaip pats mokėsi dainuoti ir kas jam padėdavo. Muzika yra Antoine'o aistra, dėl kurios jis pasiryžęs mesti iki šiol jį maitinusią architektūrą.

„Taip, aš paliksiu architektūrą, nes muzika yra mano svajonė. Nuo pat vaikystės aš dainuoju, erzinu savo draugus. Po „X faktoriaus“ gaunu daug žinučių nuo savo senų mokyklos draugų, kurie sako: „O tu toli nuėjai nuo mokyklos laikų, kai mus erzindavai dainuodamas dainas iš „Titaniko“. Taigi dabar prasideda geri laikai“, – įsitikinęs žavusis prancūzas.

Dalyvaudami projekte Antoine'as ir Mindaugas ne tik gavo daug galimybių kurti, bet ir labai suartėjo, tapo draugais. Nors jų asmenybės skiriasi, tačiau jiedu išmoko kartu dirbti ir suderinti prancūzišką ekstravaganciją su lietuvišku sanrūrumu.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3.

Skaitykite daugiau