„X Faktoriaus“ scenoje – laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė: „Pagaliau išdrįsau“

Raminta Vyšniauskaitė  / FotoPro nuotr.
Raminta Vyšniauskaitė / FotoPro nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2015-10-08 10:51
AA

Muzikiniame projekte „X Faktorius“ savo jėgas kiekvieną sekmadienį išbando apie sceną ir šlovę svajojantys dalyviai. Šių metų atrankose buvo galima pamatyti ir žinomų veidų: savo muzikines galimybes panoro įvertinti radijo laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė.

Raminta Vyšniauskaitė / FotoPro nuotr.

Muzikos hitus grojančios radijo stoties eteryje besidarbuojanti šviesiaplaukė sako, kad scena jai – ne naujiena. R.Vyšniauskaitė dainuoja visą gyvenimą. „Pagaliau išdrįsau ateiti į „X Faktorių“, – prieš atranką džiaugėsi mergina, žiūrovams jau pažįstama, kaip projekto „Chorų karai“ dalyvė ir pernai vasarą gyvavusios laidos „Mano geriausia draugė“ vedėja.

Su „Power Hit Radio“ klausytojais rytais besisveikinanti R.Vyšniauskaitė turėjo galimybę pakalbinti visus „X Faktoriaus“ praėjusio sezono dalyvius. Gal kaip tik kalbėdama su jais mergina sugalvojo išbandyti ir savo jėgas?

„Esu truputį savikritiška. Jeigu eini ant scenos, turi šimtu procentų jausti pagrindą po kojomis. Reikia žinoti, ko tu eini, kodėl eini, tikėti savimi šimtu procentų“, – tikina Raminta.

Raminta Vyšniauskaitė / FotoPro nuotr.

R.Vyšniauskaitė sako, kad muzika jos gyvenime užima svarbią vietą. Šiuo metu mergina tobulina vokalą pas operos solistą. „Pagalvojau, jei ne dabar, tai kada vėliau?“ – prieš lipdama į „X Faktoriaus“ sceną optimistiškai kalbėjo mergina.

Kaip Ramintos pasirodymą įvertins „X Faktoriaus“ teisėjai – Saulius Urbonavičius-Samas, Marijus Mikutavičius, Saulius Prūsaitis ir populiariausia dainininkė Lietuvoje Justė Arlauskaitė-Jazzu? Viskas paaiškės jau šį sekmadienį per TV3.

Raminta Vyšniauskaitė / FotoPro nuotr.