„X faktoriaus“ superfinalas – be S.Prūsaičio: paaiškėjo, kodėl nepasirodė tiesioginiame eteryje

Marijonas Mikutavičius, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Saulius Prūsaitis, Saulius Urbonavičius-Samas / TV3 nuotr.
Marijonas Mikutavičius, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Saulius Prūsaitis, Saulius Urbonavičius-Samas / TV3 nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-12-25 22:15
AA

Kalėdų vakarą paženklino muzikinė šventė – 10-tojo „X faktoriaus“ superfinalas. Penki geriausieji kovoja dėl nugalėtojo titulo, tarp jų – ir Sauliaus Prūsaičio auklėjama grupė „Spurr“. Vis tik pats teisėjas tiesioginiame finalo eteryje nepasirodė.

„X faktoriaus“ finalas – sunkios ir iššūkių pilnos muzikinės kovos finišas. Savo mokinius į lemiamą mūšį palydėjo visi teisėjai – Saulius Urbonavičius-Samas, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Marijonas Mikutavičius ir Saulius Prūsaitis. Tiesa, vienų finalo lyderių – grupės „Spurr“ – vedlys tiesioginėje transliacijoje nepasirodė.

Iš pradžių nebuvo atskleista, kodėl S.Prūsaičio superfinale nėra, tačiau laidai pasiekus pusiaukelę „X faktoriaus“ vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys perdavė jam linkėjimus. Kur tiksliai yra kolega, atskleidė laidos prodiuseris S.Urbonavičius – jis paaiškino, kad S.Prūsaitis Kalėdas leidžia Šiauliuose, kur koncertuoja su Igle Bernotaityte.

Teisėjai superfinalo metu turi tik patariamąjį balsą – nugalėtoju taps daugiausiai žiūrovų balsų surinkęs dalyvis, todėl kiekvieno balsas yra be galo svarbus! Jubiliejinio sezono nugalėtojui atiteks įspūdingas prizas – ne tik žiūrovų širdys, bet ir 15 tūkst. eurų.

Daug teisėjų ir žiūrovų simpatijų sulaukiantys S.Prūsaičio auklėtiniai, vaikinų grupė iš Ignalinos „Spurr“ neabejotinai į „X faktorų“ atnešė naujų vėjų. Kiekvienas jų pasirodymas – be galo įsimintinas, įvaizdis – toks, kokį norėtų pakartoti ir kiti, o atsidavimas scenai – nepralenkiamas.

Pirmoji jubiliejinio „X faktoriaus“ laida / TV3 nuotr.

Vaikinai pasakoja, kad laimėjimo atveju pirktų didelį autobusą, su kuriuo galėtų važinėti po Lietuvą ir džiuginti gerbėjus savo koncertais. Pergalė grupei būtų lyg nauja pradžia bei galimybė užsitvirtinti vietą Lietuvos muzikos pasaulyje.

„Šis projektas išmokė mus kalbėtis su publika ir dar labiau išsilieti grojant. Nugalėję pirmiausiai nubėgtumėme pas palaikymo komandą, kuri nuo pirmos tiesioginės transliacijos buvo su mumis. Ir tik vėliau važiuotume atidarinėti kalėdinių dovanų bei džiaugtis šventėmis“, – prieš superfinalą kalbą grupės vokalistas Kipras Skrebutėnas.

SPURR / TV3 nuotr.