„X Faktoriaus“ superfinale kovos tik merginos: konkursas baigėsi Jazzu mokiniui Mindaugui Avižieniui

Jazzu ir Mindaugas Avižienis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Jazzu ir Mindaugas Avižienis / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-01-08 19:32
AA

Sekmadienio vakarą muzikos gerbėjus prie TV ekranų subūrė projektas „X Faktorius“. Lemiamoje kovoje dėl patekimo į superfinalą savo pasirodymais stebino ir varžėsi 4 stipriausi muzikinio projekto dalyviai. Po aršios kovos paaiškėjo, kad projektą paliko ir į superfinalą nepateko Mindaugas Avižienis.

Aštuntojoje laidoje kovėsi keturi dalyviai: Paulina Paulauskaitė, Mindaugas Avižienis, Iglė Bernotaitytė, „Golden Age“.

Sekmadienį dalyvių pasirodymus stebėjo tūkstantinė televizijos žiūrovų minia. Ir neveltui, nes ši kova buvo lemiama – jau kitą sekmadienį vyks projekto superfinalas.

Visi atlikėjai klausytojams atliko po du kūrinius, o juos komentavo keturi projekto mokytojai – Saulius Prūsaitis, Saulius Urbonavičius-Samas, Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Marijonas Mikutavičius.

Laidos pabaigoje paaiškėjo, kad į superfinalą pateko Paulina Paulauskaitė ir „Golden Age“. Į išlikimo kovą stojo Iglė Bernotaitytė ir Mindaugas Avižienis.

Jųdviejų likimą sprendė teisėjai. Jazzu balsavo už Mindaugą, S.Prūsaitis, M.Mikutavičius ir Samas balsavo už Iglę. Paaiškėjo, kad projektą paliko ir į superfinalą nepateko Mindaugas Avižienis.

„Taip, man labai liūdna, bet mes jį pamatysime superfinale kaip svečią“, – sakė Mindaugo mokytoja J.Arlauskaitė-Jazzu.

„X Faktoriaus“ akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Praėjusį sekmadienį iš projekto pasitraukė Simona Klusienė, kiek anksčiau – Andis Griva. Tačiau šį sekmadienį jie surengė pasirodymą kartu.

„Nors nuo mano iškritimo praėjo vos kelios dienos, aš jau spėjau pasiilgti „X Faktoriaus“ komandos, scenos ir repeticijų. Labai nudžiugau, kai mano mokytojas Saulius Urbonavičius-Samas pasiūlė man padainuoti su Andžiu. Jis – labai puikus žmogus, mes gerai sutarėme viso projekto metu. Įdomiausia yra tai, kad jau anksčiau man mintyse kirbėdavo mintis padainuoti su juo. Ir štai – mano norams buvo lemta išsipildyti“, – džiaugėsi viena nuoširdžiausių projekto dalyvių Simona.

Vėliau savo pasirodymą surengė ir iš projekto iškritę „Only Once“. Vakaro staigmena: su jais į sceną žengė ir Saulius Urbonavičius-Samas.

„X Faktoriaus“ akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
„X Faktoriaus“ akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Prasidėjus tiesioginei „X Faktoriaus“ transliacijai, laidos vedėjas Martynas Starkus nevengė pašmaikštauti, kad šią savaitę žiūrovai stebi jau antrą populiariausią muzikinį projektą. Pirmasis – „Atspėk dainą“, kurio dalyvė, aktorė Asta Baukutė sukėlė skandalą, kai pademonstravo Hitlerį vaizduojančius gestus.

M.Starkus patikino projekto žiūrovus, kad netikėtumų čia bus, tačiau ne tokių, kuriuos teko išvysti „Atspėk dainą“ žiūrovams. „Malonesnių“, – šmaikštavo M.Starkus.

Lemiama „X Faktoriaus“ kova dėl patekimo į superfinalą (157 nuotr.)
+151

Pirmoji scenoje pasirodė Paulina Paulauskaitė. Atlikusi romantišką dainą žvakių šviesoje, projekto dalyvė pakerėjo ir publiką, ir teisėjus.

„Tu esi mano stebuklas“, – po jos pasirodymo džiaugėsi Jazzu.

M.Mikutavičius džiaugėsi, kad Paulinos balso galimybės – neribotos. „Buvo nuostabu“, – sakė jis.

Išgirdę antrą Paulinos dainą, publika stojo atsistojus. „Jaučiausi gerai ir man buvo ramu dėl tavęs. Tai vienas geriausių pasirodymų „X Faktoriaus“ istorijoje“, – teigė Jazzu.

„X Faktoriaus“ akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Tuomet į sceną žengė Mindaugas Avižienis. Komisijos narius užbūrė ne atlikėjo dainavimas, o tai, kad jam neišėjo atsisegti švarko sagos.

„Mindaugai, aš turiu tau patarimą: jeigu iš trijų kartų tau nepavyko atsisegti sagos, palik tai rytdienai“, – juokėsi M.Mikutavičius.

„Jeigu iš 3 kartų tau nepavyko atsegti sagos – plėšk“, – pridūrė S.Prūsaitis.

J.Arlauskaitė-Jazzu teisino Mindaugą, kad toks buvo sumanymas: aplink daug merginų, dėl kurių dėmesio jam nepavyko atsegti sagos.

Po antrosios Mindaugo dainos M.Mikutavičius pripažino, kad vaikinas turi ypač daug gerbėjų. Per savo pasirodymą jis privertė žiūrovus atsistoti nuo kėdžių ir iškelti rankas, tačiau, pasak M.Mikutavičiaus, Mindaugas tuo nesimėgavo.

„Aš už tave ir už tave yra labai daug žmonių, taip kad shut up (užsičiaupkite, – liet.)!“ – komisijos nariams rėžė Mindaugo mokytoja J.Arlauskaitė-Jazzu.

„X Faktoriaus“ akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Grupė „Golden Age“ pirmąkart repavo lietuviškai. „Už tai, kad jūs atsigręžėte į gimtąją kalbą – jums pagarba“, – sakė S.Urbonavičius-Samas.

S.Prūsaitis buvo priekabesnis: „Pasigedau jūsų gyvumo, nesu pratęs stebėti tokių deivių, kurios ramiai sau vingiuoja.“

J.Arlauskaitė-Jazzu gynė merginas, teigdama, kad dainai parašė puikų tekstą.

Antrasis grupės pasirodymas maloniai nustebino teisėjus. Jie džiaugėsi, kad merginos scenoje parodė ypač stilingą, galingą pasirodymą.

„X Faktoriaus“ akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Iglė Bernotaitytė po pasirodymo visus žiūrovus privertė pakilti iš kėdžių. Teisėjai taip pat liko praradę amą ir sunkiai rinko žodžius.

„Tai buvo geriausias pasirodymas. Kiekvienas laiptelis, kuriuo tu lipai, buvo įtikinantis“, – sakė S.Urbonavičius-Samas.

S.Prūsaitis teigė, kad gali ištarti tik tris žodžius: „Igle, tu – žvaigždė.“

Atlikusi antrą dainą, Iglė tai tik patvirtino. „Šiandien yra tavo vakaras“, – sakė Jazzu.

„X Faktoriaus“ akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.