„X faktoriaus“ žvaigždės A.Wend premjera: sukūrė 2023-ųjų meilės himną „Laikyk mane tvirtai“

Antoine'as Wendas  / Pauliaus Butkaus ir asmeninio albumo nuotr.
Antoine'as Wendas / Pauliaus Butkaus ir asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-02-24 15:23
AA

Lietuvą savo talentu pakerėjęs prancūzas Antoine'as Wend sugrįžta su muzikinėmis naujienomis – dainininkas pristato singlą „Serre-moi fort“ („Laikyk mane tvirtai“ – liet.).

„Laikyk mane tvirtai“ – naujas 2023-ųjų himnas meilei. 2021-ųjų metų „X faktoriaus“ nugalėtojo Antoine’o Wend naujasis singlas nukelia mus į poproko visatą, kurioje susijungia jautrumas ir jausmingumas.

Viskas prasideda susitikus dviems žmonėms. Cheminių ir biologinių reakcijų pasekoje kuriasi istorija, vingiuotu keliu keliaujanti į nenuspėjamą ateitį. Visos visuomenės, nuostatų ir įsitikinimų akivaizdoje kyla pavojus laisvei mylėti (ir būti mylimiems), tačiau galbūt šioje priešpriešoje vis gi atsiras vietos meilei?

„Serre-moi fort“ kelia amžinus klausimus apie savęs ir kito priėmimą (bei pripažinimą). Po pirmojo singlo, išleisto 2022-ųjų liepos 29 d. („I’ll keep on going“), „Serre-moi fort“ žymi Antoine’o Wend muzikinio stiliaus evoliuciją. Šiais 2023-aisias metais atlikėjas žada ne tik naujus kūrinius, bet ir EP, šį kartą – prancūzų kalba.