„X faktoriuje“ įsimylėjusi Gerda susižadėjo ir planuoja vestuves: „Jaučiuosi kaip laimėtoja“

Gerda Zaptoriūtė ir Jovydas Zabiela / V.Černiausko nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Šį vakarą televizijos žiūrovų laukia dar viena „X faktoriaus“ atrankų laida. Laidoje pasirodė ir į šou sugrįžusi Gerda Zaptoriūtė. Tiesa, šįkart mergina atėjo ne viena – ją atlydėjo mylimasis Jovydas Zabiela, kuris vėliau ir pats žengė į sceną. Tiesa, tarp vestuves planuojančios įsimylėjelių poros konkurencijos nėra – vienas dėl kito jie jaudinasi taip, kaip ir dėl savęs.

G.Zaptoriūtė „X faktoriuje“ sublizgėjo dar 2019 metais. Atlikusi dainą „Toy“ mergina scenoje sukėlė tikrą audrą. Ir nors „Kėdžių iššūkyje“ pasirodymas buvo nepamirštamas, tiesioginėse kovose sekėsi ne taip gerai.

„Su ta daina man labai pasisekė, tačiau toliau buvo sunkiau. Turėjau kovoti su kitais žmonėmis, tačiau kovojau su savimi. Man nepavyko išlikti tame pakilime“, – atvirai kalbėjo Gerda.

„X faktoriaus“ teisėja Justė Arlauskaitė-Jazzu dar prieš porą metų pastebėjo, kad Gerda turi labai gražų balsą ir didelę širdį. Tačiau to projekte neužteko... Gerda jau šį vakarą atviraus, kad kai tik baigėsi projektas, ji užsisklendė tarsi juodame burbule. Mergina kovojo su savimi psichologiškai – visas laikas buvo tamsus.

Gerda Zaptoriūtė / V.Černiausko nuotr.

„Tik po metų laiko man pavyko išbristi iš duobės, kurioje buvau. Dabar tikrai viskas bus kitaip. Aš pati jaučiuosi visai kitaip“, – įsitikinusi Gerda.

Laidos metu Jovydas ir Gerda papasakojo savo meilės istorija, prasidėjusią dar mokykloje. Jovydas – pirmoji Gerdos meilė nuo penktos klasės. Iki 8 klasės Gerda svajojo, net persekiojo Jovydą! Ir, kaip prisimena, vaikinas jos nepastebėdavo... Tačiau galiausiai Jovydas ir pats pamilo Gerdą per „X faktoriaus“ kūrybinę stovyklą. Dalyvius suartino tai, kad abu jie buvo iš Utenos.

Tad nors ir Gerdai nepavyko pasiekti projekte superfinalo, tačiau tai, kad sutiko mylimąjį, ji vadina dar didesne dovana. „Jaučiuosi kaip laimėtoja. Tais metais daug nenuėjau, bet jaučiuosi nugvelbusi rimčiausią gyvenimo trofėjų“, – sakė Gerda.

Jovydas Zabiela / V.Černiausko nuotr.

Po projekto šviežiai iškepta pora persikraustė kartu gyventi į sostinę, nusipirko šunį. Taip pat, Jovydas nusprendė ir romantiškai pasipiršti. Vaikinas pasakojo, kad šį įvykį planavo itin ilgai, kadangi pajautė, kad Gerda – jo žmogus.

Poros sužadėtuvės įvyko prie jūros. Smėlyje Jovydas užkasė butelį su klausimu: „Gera, ar būsi mano žmona?“ Tada pasiūlė mylimajai statyti smėlio pilį. Taip Gerda atrado butelį, kuriame buvo lemtingas klausimas.

„Visai nesvarbu, kas laimės. Vis tiek viskas eis į šeimos biudžetą“, – šypsojosi Jovydas.

„X faktoriaus“ - sekmadienį, 19.30 val. per TV3.

Penktoji „X faktoriaus“ atrankų laida (45 nuotr.)
+39
Skaitykite daugiau