„X faktoriuje“ – įtempta paauglių kova: kas taps finaliniu M.Mikutavičiaus komandos trejetuku?

Antrasis „X faktorius“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.
Antrasis „X faktorius“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-11-07 19:12
AA

Sekmadienį projekto „X faktorius“ žiūrovai stebėjo antrąją „Kėdžių iššūkio“ laidą. Jos metu dėl vietų finaluose kovojo paaugliai, o sau komandą rinkosi teisėjas Marijonas Mikutavičius. Žinomas atlikėjas dėl dviejų finalininkų jau apsisprendė, tačiau kas užims trečiąją vietą?

Kas taps trečiuoju kiekvienos kategorijos finalininku, šiemet kas sekmadienį po „Kėdžių iššūkio“ laidos spręs žiūrovai.

Vakar laidos pradžioje paaiškėjo ir tai, kokios grupės tapo Sauliaus Prūsaičio komandos narėmis. Pats teisėjas jau anksčiau buvo pasirinkęs „Spurr“ bei „Midnight Gents ir Gabrea“, o žiūrovų sprendimu prie jų prisijungė ir grupė „Sankaba“.

Antrasis „X faktorius“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.

O visą šią savaitę žiūrovai rinks M.Mikutavičiaus komandą. Projekto gerbėjai iki pat penktadienio vakaro yra kviečiami balsuoti internetiniame balsavime bei taip nuspręsti, kuri dalyvė yra vertesnė keliauti toliau. Tą padaryti galima čia.

Apsispręsti, kas turėtų tapti jo komandos nariais, ir pačiam M.Mikutavičiui nebuvo paprasta. Jo prašymu po antrą dainą atliko Ieva ir Liepa. Vėliau teisėjas paprašė, kad dar kartą padainuotų ir Elvija. Galiausiai M.Mikutavičius nusprendė, kad į tiesioginius finalus keliauja Demianas ir Vytautė. O ant karštųjų kėdžių sėdosi Ieva ir Elvija. Jų likimą lems žiūrovai – daugiau balsų surinkusi mergina keliaus į finalus.

Pirmoji sekmadienio vakarą scenoje pasirodė moksleivė Ieva Šmaižytė. Ji atliko dainininkės Lanos Del Rey kūrinį. Septyniolikmetė scenoje nėra naujokė, dainuoja miuzikluose. Atrankų metu Ieva buvo žaisminga, o šį kartą pasirinko kitą vaidmenį. M.Mikutavičius dalyve patikėjo ir davė jai kėdę.

Antrasis „X faktorius“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.

Gabrielė Bražiūnaitė atrankų metu sulaukė pastabų. Šį kartą merginai kliuvo dėl kuklumo bei kūno kalbos nebuvimo. Nepaisant to, M.Mikutavičius vis tiek davė merginai kėdę. „Daina buvo tokia, kurios metu reikėjo šokti“, – pastebėjo Saulius Urbonavičius-Samas.

Antrasis „X faktorius“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.

Liepa Vasiliauskaitė labiausiai bijojo dainuoti scenoje pirma, vis dėlto tokios jos baimės buvo nepagrįstos – Liepa pasirodė puikiai. „Mėgstu, kai žmonės išsirėkia ir viską daro su didele jėga“, – sakė M.Mikutavičius ir davė jai kėdę.

Antrasis „X faktorius“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.

Emilija Tarūtaitė dar tik mokosi dainuoti bei būti scenoje. Mergina ir vėl sulaukė pastabų dėl kontakto ir ritmikos nebuvimo. „Trūksta dainavimo praktikos. Tau bus per sunku eiti toliau“, – sakė Justė Arlauskaitė-Jazzu.

„Dainuojant atrodo, kad tu užsisvajoji“, – davė merginai pastabą M.Mikutavičius, ir vis dėlto suteikė jai kėdę.

Antrasis „X faktorius“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.

Ieva Mikštaitė nustebino ne tik balso galimybėmis, bet ir pasirodymu. Teisėjai negailėjo pagyrų vokalui ir šiuolaikiškam dainos atlikimui. Marijonas davė Ievai kėdę, kurią užleido kita Ieva. „Esi sutverta scenai. Čia gerai, o per televiziją dar geriau“, – sakė J.Arlauskaitė-Jazzu.

Ieva Mikštaitė / V.Černiausko nuotr.

Elvija Zvicevičiūtė per atrankas buvo labai švelni, o „Kėdžių iššūkyje“ atskleidė savo kitą pusę. Teisėjai gyrė merginos energetiką ir dainavimą. M.Mikutavičius davė Elvijai kėdę – ją užleido Emilija.

Elvija Zvicevičiūtė / V.Černiausko nuotr.

Miglė Jančaitytė per atrankas iš M.Mikutavičiaus išgirdo vieną „ne“. Šį kartą teisėjai gyrė Miglės balso tembrą, tačiau dar pasigedo drąsos. Nepaisant to, teisėjas merginai davė kėdę – ją užleido Gabrielė. „Esi kitokia spalva“, – sakė J.Arlauskaitė-Jazzu.

Antrasis „X faktorius“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.

Ukrainietis Demianas Shyianas jau yra žinomas savo šalyje. Vaikinas neslepia, kad dalyvavimas šiame projekte jam yra labai svarbus. Demianas moka groti klarnetu, pianinu, vaidina, dainuoja, dalyvauja įvairiuose projektuose. Tiesa, visus jo darbus ir ateities planus sustabdė prasidėjęs karas. „Esi sutvertas scenai. Sėdėjome visi išsišiepę. Miela, šviesu ir gera“, – sakė teisėjai, o M.Mikutavičius davė vaikinui kėdę – ją užleido Ieva.

Demianas Shyianas / V.Černiausko nuotr.

Greta Beržinskaitė scenoje atliko „eurovizinę“ dainą. Teisėjai negailėjo kritikos ir pasirodymą vadino „nesusipratimu“. Muzikos profesionalai svarstė, galbūt koją pakišo per sunki daina. Deja, bet M.Mikutavičius nedavė Gretai kėdės.

Antrasis „X faktorius“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.

Vytautė Gaižauskaitė teisėjus pavergė superfinalo vertu pasirodymu. „Užgniaužė kvapą – tai yra kita lyga. Kabinėtis nėra prie ko, buvo labai stipru. Dovana iš aukščiau“, – pagyrų negailėjo J.Arlauskaitė-Jazzu.

„Kol tu dainavai, 3 minutes buvau tapęs geresniu žmogumi“, – sakė M.Mikutavičius ir Vytautė gavo kėdę – ją užleido Miglė.

Vytautė Gaižauskaitė / V.Černiausko nuotr.

„X faktorius“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3.

Fotogalerija:

Antrasis „X faktorius“ „Kėdžių iššūkis“ (85 nuotr.)
+79