„X Faktoriuje“ – Kastyčio Kerbedžio pritariančioji vokalistė Agnė Michalenkovaitė

Agnė Michalenkovaitė / Foto pro nuotr.
Agnė Michalenkovaitė / Foto pro nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-09-09 15:37
AA

Į „X Faktorių“ veržiasi tiek scenos naujokai, tiek tie, kuriems dainavimas – ne naujiena. Viena iš tokių – Agnė Michalenkovaitė, kuri į projekto atrankas atvyko iš Šiaulių. Agnė įsitikinusi – dabar jos laikas susirasti savo klausytoją.

Šviesiaplaukės profesija – darželio auklėtoja. „Maži žmogučiai, suradę progą, būtinai tau užlips ant galvos. Todėl tu turi neleisti to padaryti ir būtinai parodyti, kas čia bosas. Tačiau, atėjus laikui, turi būti jų draugas“, – įsitikinusi Agnė.

Prieš trejus metus mergina jau bandė savo laimę muzikiniame TV3 projekte. „Tada dar nelabai suvokiau, kur einu. Buvau neįdomi, pilka. Dabar įgavau patirties ir žinau, kodėl aš čia“, – televizijos eteryje kalbėjo mergina.

Agnės gyvenime svarbią vietą užima ne tik darželio auklėtiniai, bet ir dainininkas Kastytis Kerbedis. Mergina – Lietuvos estrados vilko pritariančioji vokalistė. Šviesiaplaukė visada žavėjosi K.Kerbedžio talentu ir asmenybe, o TV3 projektas „Chorų karai“ suteikė jai galimybę dainuoti vienoje scenoje su šou verslo pažiba.

„Tie, kam teko dirbti su Kastyčiu, žino – jei jis myli, tai myli iš visos širdies. Jei nemyli – tai nemyli. Jis labai talentingas žmogus, o dainuoti su juo vienoje scenoje yra garbė. Kastytis labai myli savo komandą, rūpinasi ir gerbia. Senelis yra jėga!“ – pasakoja Agnė. Mergina džiaugiasi, kad dainininkas negaili naudingų patarimų. „Kastytis spinduliuoja tikros žvaigždės energetiką. Kokios minios ateina jo pasiklausyti, šėlsta per jo koncertus. Lietuvoje geresnių už jį nėra“, – mano Agnė.

Niekam ne paslaptis, kad K.Kerbedis – teisėjos Justės Arlauskaitės-Jazzu draugas ir mėgstamas dainininkas. „Kastyti, seneli, tavo mažuliukė tave labai labai myli. Kastyčio pritariamasis vokalas dainuoti blogai negali“, – sužinojusi, kad Agnė dainuoja vienoje scenoje su dainininku, kalbės Jazzu.