„X faktoriuje“ komandą subūrusi Jazzu neslėpė emocijų: iš vieno dalyvio tikėjosi daugiau

Trečiasis „X faktoriaus“ „Kėdžių iššūkis“  / V.Černiausko nuotr.
Trečiasis „X faktoriaus“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-11-14 11:21
AA

Sekmadienio vakarą televizijos žiūrovai stebėjo dar vieną įtemptą muzikinio šou „X faktorius“ laidą. Čia „Kėdžių iššūkyje“ vyresniųjų komandą sau rinkosi dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu. Kova buvo intriguojanti – teisėja po visų pasirodymų į sceną grąžino net tris dalyvius! Tačiau netrūko ir nusivylimo – J.Arlauskaitė-Jazzu tikėjosi kur kas geresnio pasirodymo iš atrankose sužavėjusio gatvės muzikanto Dovydo Misiūno-Dovi.

Pasirodžius visiems sekmadienio vakaro dalyviams, net tris iš jų Jazzu grąžino į sceną. Visiems padainavus, teisėja galiausiai priėmė sprendimą.

Į tiesioginius finalus J.Arlauskaitės-Jazzu noru keliauja du vaikinai – Dovydas ir Karolis. O karštąsias kėdes užėmė Jausmė ir Erika. Šių dviejų dalyvių likimą nuspręs žiūrovai – daugiau balsų surinkusi mergina taps J.Arlauskaitės-Jazzu komandos nare. Balsuoti galima iki pat penktadienio, 17 valandos vakaro. Tą padaryti galite čia:

Pirmasis sekmadienį scenoje pasirodė sportininkas, bėgikas per kliūtis, kelis kartus Lietuvos čempionas Artūras Janauskas. Scena – sena jo meilė, kurią buvo išdavęs dėl sporto. O štai dabar treneriu dirbantį vyrą palaiko visa mokykla, kurioje jis dirba! Nors teisėjai turėjo priekaištų ir pasigedo drąsos, J.Arlauskaitė-Jazzu jam davė kėdę.

Trečiasis „X faktoriaus“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.

Vaida Narkevičiūtė labai džiaugėsi sugrįžusi į sceną po didelės pertraukos. Dainuojant moters širdis nuolat virpa, o svarbiausia jai – pasimėgauti akimirka. M. Mikutavičius negailėjo pagyrų Vaidos balso tembrui ir sakė, kad dalyvė galėtų būti dar geresnė dainininkė. Nors ir turėjo priekaištų dėl senoviškos dainavimo manieros, J.Arlauskaitė-Jazzu Vaidai davė kėdę.

Trečiasis „X faktoriaus“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.

Pabėgėlis iš Kubos Enrique Santos – profesionalus muzikinio teatro dainininkas, aktorius ir šokėjas. Dalyvis norėjo, kad per jo pasirodymą visi šoktų ir būtų laimingi. Panašu, kad tą padaryti pavyko. Teisėjai gyrė Enrique už drąsą ir jo talentą mėgautis akimirka. „Norėtųsi modernesnio pateikimo. Pasenusi estrada, tačiau tokios spalvos mes neturime. Pasirodymas buvo geras“, – sakė teisėjai, o J.Arlauskaitė-Jazzu davė dalyviui kėdę.

Teisėjus juokinusi Marija Čiapaitė teigė privalanti patekti į kitą etapą. Moteriai labai patinka būti ant scenos, dainuoti bei matyti, kad žmonės jos klausosi. Teisėjai teigė, kad juokai turi skambėti tarp dainų. „Tau reikia išmokti klausytis savęs, trūksta disciplinos“, – sakė muzikos profesionalai, tačiau J.Arlauskaitė-Jazzu jai davė kėdę – anot jos, Marija yra įdomi asmenybė.

Trečiasis „X faktoriaus“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.

Inga Kriščiūnaitė per atrankas prašė J.Arlauskaitės-Jazzu duoti jai „taip“. Dalyvė neslepia, kad po pasirodymo atrankose sulaukė ne tik teigiamų komentarų, tačiau į kritiką stengėsi nereaguoti. Inga pagaliau ryžosi išpildyti savo svajonę ir į projektą atėjo tiesiog gerai praleisti laiko. „Man pasirodymas patiko – esate ryški asmenybė. Džiaugiuosi, kad turime tokių mokytojų. Nenuvertinkite savęs“, – sakė J.Arlauskaitė-Jazzu, tačiau kėdės šiai dalyvei visgi nedavė.

Trečiasis „X faktoriaus“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.

Karolis Mačėnas dėl muzikos metė darbą, o prieš „Kėdžių iššūkį“ saugojo balsą taip, kad net nėjo į lauką. Iš Veliuonos kilęs projekto dalyvis įsitikinęs – atlikus „namų darbus“, jaudulys scenoje išgaruoja. „Geras pasirodymas, esi muzikantas. Scenoje gali džiuginti. Puikus dalyvis – paimk jį į savo komandą“, – patarė teisėjai J.Arlauskaitei-Jazzu, o pastaroji vaikinui davė kėdę, kurią užleido Artūras.

Trečiasis „X faktoriaus“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.

Erika Astrauskaitė norėjo pasimėgauti scena bei gauti išsvajotąją kėdę. Scenoje moteris pasirodė su išskirtine šukuosena ir stilingu kostiumu. „Puikus dainos ir įvaizdžio pasirinkimas. Laimėjote publikos ir mano simpatijas“, – sakė M.Mikutavičius.

„Esi stebuklas!“ – kalbėjo J.Arlauskaitė-Jazzu ir davė jai kėdę, kurią užleido Marija.

Trečiasis „X faktoriaus“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.

Vel Stacy – dalyvis, kurį į projektą atvedė praėjusio sezono nugalėtojas Antoine Wend. Vel kilęs iš Los Andželo, o dabar gyvena Paryžiuje. Išskirtine apranga pasipuošęs Vel Stacy sulaukė ir pagyrų, ir kritikos – teisėjams patiko jo aktoriniai gebėjimai, tačiau vokalui dar yra kur tobulėti. „Į tave žiūrėti įdomu, tu pasakoji istoriją. Neblizgintas deimantas“, – sakė teisėjai, ir nors J.Arlauskaitė-Jazzu pasigedo dainavimo, galiausiai vaikinui davė kėdę, kurią jam užleido Enrique.

Trečiasis „X faktoriaus“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.

Jausmė Elena Stonkutė į „X faktorių“ atėjo parodyti, kad kanklės gali skambėti kitaip. Tačiau šį vakarą muzikantė pasirodė be mylimo instrumento. Jausmė įsitikinusi – kartais reikia išstumti save iš komforto zonos. „Atidavei jausmą, jokių klausimų nelieka“, – sakė S.Urbonavičius-Samas, o J.Arlauskaitė-Jazzu davė jai kėdę, kurią užleido Vaida.

Trečiasis „X faktoriaus“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.

Scenoje pasirodė ir gatvės muzikantas Dovydas Misiūnas-Dovi. Dalyvis atrankoje sužavėjo ne tik teisėjus, bet ir žiūrovus, todėl iš jo buvo tikimasi labai daug. „Turi žavesio, laisvą natūrą, o tai yra naudinga scenai. Turi žavų ir kontroliuojamą balsą. Tik reikėtų daugiau tvarkos“, – sakė M.Mikutavičius.

Trečiasis „X faktoriaus“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.

„Tiek daug iš tavęs tikėjausi... Žiauriai sunervinai, nepataikei į natą. Nežinau, ką daryti. Didžiausias vakaro nusivylimas“, – tiesiai šviesiai rėžė J. Arlauskaitė-Jazzu ir bent jau iš pradžių dalyviui nedavė dalyviui kėdės.

„X faktorius“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3!

Trečiasis „X faktoriaus“ „Kėdžių iššūkis“ (52 nuotr.)
+46