„X faktoriuje“ paaiškėjo Jazzu komanda: joje – reperis ir dvi įspūdingų balsų savininkės

Antrasis „X faktoriaus“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Muzikiniame šou „X faktorius“  sau komandą sekmadienį rinkosi atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu. Kaip ir praėjusį sekmadienį, taip ir vakar „Kėdžių iššūkyje“ užvirė įnirtinga kova – žinomai atlikėjai priimti sprendimus tikrai nebuvo paprasta.

Galiausiai viena populiariausių šalies dainininkių apsisprendė – Marija, Gvidas ir Gabija verti savo kelionę projekte tęsti toliau.

Pirmoji į sceną žengė Katerina May. Roko grupės atlikėja paliko gerą įspūdį Jazzu ir gavo kėdę. „Matyt, tave „ėdė“ jaudulys. Tai yra ne tavo daina, tačiau „veža“ tavo šiltumas“, – sakė S.Urbonavičius-Samas.

Mindaugas Liegaudas-Maidal per atrankas iš Jazzu išgirdo „ne“. Vaikinas ir šį kartą scenoje atliko savo kūrybos dainą. Deja, Mindaugą pertraukė teisėjai – vaikinui nepavyko padainuoti savo sukurtos dainos. Jazzu pagyrė Mindaugo norą kurti, tačiau patarė mokytis dainuoti ir šįkart kėdės nedavė.

Antrasis „X faktoriaus“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.

Roneta Saveiskytė labiausiai bijojo nuvilti pati save. Mergina neslepia, kad jaudulys didžiulis, tačiau užlipus į sceną pajaučia pačius geriausius jausmus. „Tavo balsas tinka šiuolaikinėms pop dainoms“, – sakė S.Urbonavičius-Samas.

„Už kiekvieną iš jūsų širdis džiaugiasi ir nerimauja“, – komentavo J. Arlauskaitė-Jazzu, tačiau kol kas kėdės nedavė.

Gabriela Ždanovičiūtė atrankų metu teisėjams sukėlė tikrą euforiją. Mergina pasirodė puikiai, todėl ir šį kartą nenorėjo nuvilti scenos profesionalų. „Esi jauna ir perspektyvi. Geriau, kai esame laukinės ir turime daugiau potencialo“, – sakė J.Arlauskaitė-Jazzu ir davė kėdę.

Antrasis „X faktoriaus“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.

Profesionalus šokėjas Justinas Mėjeris-Ustin tik pradėjo žengti į muzikos pasaulį. Vaikinas neslepia labai norintis dainuoti ir parodyti tai, ką gali. „Tu žengi pirmus žingsnius į sceną. Tau reikia treniruoti vokalą taip, kaip tu ištreniravęs savo kūną šokiams. Mes džiaugiamės kiekviena tavo pataikyta nata. Tu turi gerą tembrą“, – sakė S.Urbonavičius-Samas, o Jazzu davė šokėjui kėdę!

Gerda Zaptoriūtė visada pasirenka sudėtingas dainas. Ne išimtis ir šis „Kėdžių iššūkis“ – dalyvė vėl parodė jėgą ir galią. „Esi labai sceniška, bet norėtųsi matyti tave kitame amplua“, – sakė S.Prūsaitis.

„Man patinka, kad tu žinai savo kelią. Scena yra gyvas organizmas. Čia – tavo vieta“, – gyrė J.Arlauskaitė-Jazzu ir davė kėdę, kurią Gerdai užleido Kotryna.

Antrasis „X faktoriaus“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.

Valerija Vitkauskaitė pasirinko rizikingą dainą ir šis sprendimas pasiteisino. Mergina gavo kėdę – ją, deja, užleido Gerda. „Gerai, kad rizikuoji. Tokio charakterio mums reikia“, – gyrė S.Urbonavičius-Samas.

„Labai gera energija, esi charizmatiška“, – gražių žodžių negailėjo ir J.Arlauskaitė-Jazzu.

Gabija Aleknavičiūtė atėjo dalintis muzika. „Kaip taip įmanoma?“ – po pasirodymo kalbėjo sužavėtas M.Mikutavičius.

Antrasis „X faktoriaus“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.

„Praėjusį kartą pasakiau, kad tu esi žvaigždė. Šį kartą savo žodžių neatsiimu“, – komplimentus žėrė S.Prūsaitis. Be abejonės, Gabija gavo kėdę – ją užleido Gabriela.

Kaip ir Gerda, Gvidas Ropė-R. Guido dalyvauja projekte jau antrą kartą. Vaikinas ypatingai norėjo gauti kėdę ir patekti į tiesioginius finalus. „Taip gerai repuojančio mes dar neturėjome projekte“, – sakė S.Urbonavičius-Samas.

„Gvidas yra geriausias reperis Lietuvoje, seku jo muzikinį kelią“, – gyrė J.Arlauskaitė-Jazzu ir davė kėdę. Vietą Gvidui užleido Justinas.

Antrasis „X faktoriaus“ „Kėdžių iššūkis“ / V.Černiausko nuotr.

Marija Gevorkjan scenoje pasirodė paskutinė. Mergina apgalvojo ne tik savo dainą, bet ir įvaizdį. Pasidaryti įspūdingą makiažą Marija užtruko net 2 valandas!

„Turi stiliaus pajautimą, tau viskas išeina natūraliai“, – sakė M.Mikutavičius.

„Esi visapusiškai gražus žmogus“, – gyrė J.Arlauskaitė-Jazzu ir davė kėdę, kurią užleido Valerija.

„X faktorius“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3.

Fotogalerija:

Antrasis „X faktoriaus“ „Kėdžių iššūkis“ (41 nuotr.)
+35
Skaitykite daugiau